When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

Stark children

Discover Pinterest’s 10 best ideas and inspiration for Stark children. Get inspired and try out new things.
Likes | Tumblr

Tumblr. Pure effervescent enrichment. Old internet energy. Home of the Reblogs. All the art you never knew you needed. All the fandoms you could wish for. Enough memes to knock out a moderately-sized mammal. Add to it or simply scroll through and soak it up.

MariMoon
MariMoon saved to Hair
“Keep the bouquets and throw away the groom.” 💐💖✨ (Or AU where Elia Martell and Lyanna Stark survive and raise their children together.)

"Keep the bouquets and throw away the groom." 💐💖✨ (Or AU where Elia Martell and Lyanna Stark survive and raise their children together.)

Bambaşka bir evrenden kopup gelen bir kadın, bir Stark, bir Iron Woma… #hayrankurgu # Hayran Kurgu # amreading # books # wattpad

Bambaşka bir evrenden kopup gelen bir kadın, bir Stark, bir Iron Woman.. "Sen, tıpkı Tony gibi sinir bozucu, bencil ve kendini beğenmiş birisin Tonia." "Evet yüzbaşı, ben bencilin tekiyim. Sırf kendi bencilliğimden bu evrendeyim. Zenginliğime doyamayıp biraz yaşayayım diye buradayım, sizin kıçınızı kurtarmak için değil. Sırf kendi egom için hiç ait olmadığım bir evrende yaşıyorum. Ben. Dünyanın. En bencil insanıyım yüzbaşı. Bunu böyle kabul et." "Tonia... özür dilerim... çok özür dilerim.."