Pinterest • The world’s catalogue of ideas

محققان علوم رفتاری دانشگاه کالیفرنیا در این مطالعه، دی‌ان‌ای 800 زوج را که بصورت تصادفی انتخاب شده بودند، با دی‌ان‌ای افراد غریبه مورد مقایسه قرار دادند.

بعد از ريليز شدن و رونمايي تلفن هوشمند جديد سامسونگ که به نوعي مي توان آن را پرچمدار اين کمپاني دانست نوعي محصول که بيشتر براي سلامتي افراد کاربرد دارد نيز معرفي کرد که مي تواند انتخاب خوبي براي کساني که قصد دارند گلکسي را خريداري کنند باشد.

این ایده در واقع دستگاه جدیدی است که می تواند بشقاب ها و کاسه ها را خوردنی کند.

بله درست خواندید سه میلیون آیفون 5C در انبار های اپل مانده و خاک می خورد.

heart 1

جهان ذرات زیر اتمی (الکترون ، پروتون ، نوترون ، …) چنین همتایی دارند و هر یک از این ذرات برای خود همتایی در آن جهان دارند که به اصطلاح پاد ذره آن ذرات نامیده می‌شوند.

باستان شناسان اهل ترکیه یک شیئ چوبی هزار و 200 ساله کشف کرده اند که به ادعای آنها معادل باستانی تبلت امروزی است.

از آن‌جا که حساسیت حسگرهای الکترونیکی دوربین‌های عکاسی نسبت به چشم انسان ضعیف‌تر است، مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا اثر نور ضعیف ستارگان روی این حسگرها ثبت شود. یکی از روش‌های عکاسی از اجرام سماوی، این است که شاتر دوربین برای چندین دقیقه باز بماند تا نور بیشتری گردآوری شده و تصویر بهتری ثبت شود.

برای نخستین بار در جهان، یک شرکت ژاپنی رباتیک به نام «دانش عمیق» (Deep Knowledge) اخیرا یک برنامه «هوش مصنوعی» را به هیئت‌مدیره‌اش معرفی کرده است.

به گفته «پابینر»، این تغییرات تکاملی در نوقشر یا نئوکورتکس (neocortex) مغز روی می‌دهد که این بخش خارجی مغز، تفکر، برنامه‌ریزی بلندمدت و زبان را پردازش می‌کند.

یک شرکت آمریکایی قصد دارد یک دوچرخه پرنده فناوری پیشرفته در سال 2017 به بازار عرضه کند که برای حمل دو نفر طراحی شده و می تواند تا سه متر از زمین فاصله بگیرد و با سرعت 72 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.