VOCABULARY JOURNAL

Collection by MUKADDER KÖSEM • Last updated 4 days ago

611 
Pins
 • 
53 
Followers

JETİNGİLİZCE on Instagram: “▶️▶️SİPARİŞ VERMEK İÇİN D.M(Direct message)İSİM-ADRES-TELEFON İLETMENİZ YETERLİ ya da www.jetingilizcen.com web sitemizden sipariş…”

187 Likes, 0 Comments - JETİNGİLİZCE (@ingilizce.bil) on Instagram: “▶️▶️SİPARİŞ VERMEK İÇİN D.M(Direct message)İSİM-ADRES-TELEFON İLETMENİZ YETERLİ ya da…”

YAYINEVİ RESMİ SATIŞ SAYFASI’s Instagram photo: “İngilizceyi kolaya alın. 👍🏻 I👉 Hafıza teknikleri ile 75 günde 7500 kelime öğrenerek hafızanızın sihirli gücüne ulaşın.👍 I📓Üstelik 24.Baskı…”

144 Likes, 0 Comments - YAYINEVİ RESMİ SATIŞ SAYFASI (@ingilizcebilgi) on Instagram: “İngilizceyi kolaya alın. 👍🏻 I👉 Hafıza teknikleri ile 75 günde 7500 kelime öğrenerek hafızanızın…”

İngilizce Öğren on Instagram: “Sipariş için sayfamıza isim soyisim - adres - telefon numarası şeklinde dm gönderiniz. @ingilizce.gunluk YANA KAYDIRIN 👉 Kitabımız yalın…”

1,783 Likes, 9 Comments - İngilizce Öğren (@ingilizce.gunluk) on Instagram: “Sipariş için sayfamıza isim soyisim - adres - telefon numarası şeklinde dm gönderiniz.…”

Instagram post by ingilizce öğren • Nov 21, 2019 at 2:10pm UTC

2,213 Likes, 9 Comments - ingilizce öğren (@ingilizcejet) on Instagram

Pratik ingilizce günlük konuşma

Günlük hayatta pratik ingilizce, günlük ingilizce konuşmaları yararlı kelime ve örnekler, türkçesi ve ingilizce okunuşları. Günlük ingilizce diyalogları.

İngilizce Nasıl Denir? on Instagram: “📍“Başka yolu yok” olarak Türkçeye çevirdiğimiz bu ifade kalıbının açıklamasını yapacak olursak “Etrafından dolaşamazsın, böyle olmak…”

396 Likes, 4 Comments - İngilizce Nasıl Denir? (@ingilizcenasildenir) on Instagram: “📍“Başka yolu yok” olarak Türkçeye çevirdiğimiz bu ifade kalıbının açıklamasını yapacak olursak…”

İngilizce Nasıl Denir? on Instagram: “Okunuşu: iiziyır séd dén dan “Söylemesi yapmaktan daha kolay” anlamına gelen bu ifade kalıbını birinin yapmakla yükümlü olmadığı bir konuda…”

420 Likes, 0 Comments - İngilizce Nasıl Denir? (@ingilizcenasildenir) on Instagram: “Okunuşu: iiziyır séd dén dan “Söylemesi yapmaktan daha kolay” anlamına gelen bu ifade kalıbını…”