Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Bilgi ve Blog Paylaşımları

48 Pins2 Followers

En Uygun SSL Sertifikası Fiyatları | by NettaCompany Inc.

WordPress optimizasyonundan bahsetmeden önce wordpress nedir onu ifade edelim. WordPress dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak verilmektedir. Wordpress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuzdan kurulum yapabilirsiniz. Ve sonrasında da sitenizi paylaşabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz.

1

Bir internet sitesinin editörü tarafından açılma sebebi, ilgi alanlarını yazmak, bir başka bakıma yazarken aynı zamanda para kazanmaktır. Tam olarak burada karşımıza iki yol çıkmakta. Birincisi sitemiz üzerinden birtakım ürünler satmaktır. Bu yolda arz talep şeklinde para kazanılmaktadır . İkinci yöntemimize gelince, bizi sitemize bazı reklamlar koymak gibi bir durum karşılamakta . Birinci yöntemimizin ikinci yöntemimize kıyasla daha zor ve bir o kadarda zahmetli olması, ikinci yöntemimizi…

Hazırladığımız web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacımız vardır. Sitemizin çalışması için yapılandırılmış olan sunucularda, kişisel olarak ayrılan alana ‘hosting’ denir. Bu hizmet, bilgisayardan çok daha güçlü, sunucu adı verilen bir makine üzerinden sağlanmaktadır.

Web Tasarım Firmaları | by NettaCompany Inc.

Web sitesi kurmak istiyorum acaba ne kadar bir bütçeyle bunu başarabilirim diyenlerdenseniz bu makale tam size göre. Öncelikli olarak web sitesi fiyatları siteyi sizin mi kuracağınıza veya başkalarından destek alıp mı kurduracağınıza bağlı olarak değişmektedir.

Grafik tasarım her ne kadar fark etmesek de hayatımızın her alanında yerini almaktadır. Gördüğümüz her reklam her afiş grafik tasarımı aşamasından geçerek bize sunulmaktadır.

En Uygun Grafik Tasarım Fiyatları | by NettaCompany Inc.

Hepimiz interneti kullanıyoruz artık yaşam biçimimiz oldu. Sormak istediğimiz veya kullanmak istediğimiz herhangi bir ürünü. İnternet üzerinden araştırmak ihtiyacını duyuyoruz. Whmcs lisans türündeki programlar sayesinde girmiş olduğumuz web sitesinde istediğimiz uygulamayı rahatlıkla buluyoruz.

İnternette nasıl gezindiğimizi biliyor Musunuz? İnterneti açtığımızda çeşitli başlıklar altında bulunan içerikleri rahatlıkla görüntülüyoruz. İşte bunu bir panel programı sayesinde görüyoruz. Whmcs lisans ağırlıkta tema ve panel düzenlemesi yapan bir programdır. Yani başka bir değişle sizin gördüğünüz görüntüyü düzenleyen web site yöneticisi tarafından oluşturulmuş görsel özelliktir.