Explore these ideas and much more!

Techniki pamięciowe dla każdego / Andrzej Bubrowiecki  Jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz?

Techniki pamięciowe dla każdego / Andrzej Bubrowiecki Jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz?

Statystyka po ludzku / Paweł Tatarzycki Odkryj jak bez problemu zdać egzamin ze statystyki. Wyjątkowe kompendium wiedzy. Przejrzyście i zrozumiale.

Statystyka po ludzku / Paweł Tatarzycki Odkryj jak bez problemu zdać egzamin ze statystyki. Wyjątkowe kompendium wiedzy. Przejrzyście i zrozumiale.

Dobre wypracowania / Elżbieta Banecka  Jak samodzielnie pisać wypracowania i otrzymywać z nich wysokie oceny bez większego wysiłku?

Dobre wypracowania / Elżbieta Banecka Jak samodzielnie pisać wypracowania i otrzymywać z nich wysokie oceny bez większego wysiłku?

Zabójcza koncentracja / Paweł Sygnowski Jak sprawić, aby nasza koncentracja podczas ważnych zadań, była na najwyższym poziomie?

Zabójcza koncentracja / Paweł Sygnowski Jak sprawić, aby nasza koncentracja podczas ważnych zadań, była na najwyższym poziomie?

Metody i techniki szybkiego czytania / Paweł Sygnowski  Jak sprawnie czytać różne rodzaje tekstów i kilkukrotnie zwiększyć prędkość czytania?

Metody i techniki szybkiego czytania / Paweł Sygnowski Jak sprawnie czytać różne rodzaje tekstów i kilkukrotnie zwiększyć prędkość czytania?

Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski  8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym!

Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski 8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym!

Szybkie czytanie dla wytrwałych / Paweł Sygnowski  Dowiedz się w jaki sposób możesz czytać co najmniej 2000 słów na minutę, z pełnym zrozumieniem czytanego tekstu.

Szybkie czytanie dla wytrwałych / Paweł Sygnowski Dowiedz się w jaki sposób możesz czytać co najmniej 2000 słów na minutę, z pełnym zrozumieniem czytanego tekstu.

MindTune - Jak szybko i skutecznie przyswajać wiedzę z internetu / Fitness Mózgu (Kamil Dunowski)  MindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.

MindTune - Jak szybko i skutecznie przyswajać wiedzę z internetu / Fitness Mózgu (Kamil Dunowski) MindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski  Oto sekrety szybkiego czytania. Zacznij czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej.

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski Oto sekrety szybkiego czytania. Zacznij czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej.

Metody aktywizujące proces uczenia się czyli jak uczyć lepiej / Małgorzata Taraszkiewicz  W książce " Metody aktywizujące proces uczenia się czyli jak uczyć lepiej " znajdziesz szczegółowe omówienie metod aktywnych stosowanych w nauczaniu podane w formie wygodnego dokumentu elektronicznego. Materiał uzupełniono gotowymi ćwiczeniami przeznaczonymi do samodzielnej pracy i do wykorzystania na lekcjach. Praktyczny dokument w formacie pdf!

Metody aktywizujące proces uczenia się czyli jak uczyć lepiej / Małgorzata Taraszkiewicz W książce " Metody aktywizujące proces uczenia się czyli jak uczyć lepiej " znajdziesz szczegółowe omówienie metod aktywnych stosowanych w nauczaniu podane w formie wygodnego dokumentu elektronicznego. Materiał uzupełniono gotowymi ćwiczeniami przeznaczonymi do samodzielnej pracy i do wykorzystania na lekcjach. Praktyczny dokument w formacie pdf!

Pinterest
Search