Explore Facebook and more!

Domácí mátová limonáda www.facebook.com/naskokvkuchyni

Domácí mátová limonáda www.facebook.com/naskokvkuchyni

Ovocné smoothie

Ovocné smoothie

Lahodné, osvěžující a zdravé smoothie s množstvím vitamínů, vlákniny a minerálních látek. Ingredience: 1 mango 1 banán 1/2 citronu 200 ml vody 4 tabletky chlorelly Postup: Ovoce i vodu v ideálním případě dostatečně vychladíme v lednici. Mango oloupeme a zbavíme pecky. Banán oloupeme a rozdělíme na menší kusy. Citron rozpůlíme a jednu polovinu důkladně vymačkáme. Ovoce i šťávu… Celý recept »

Lahodné, osvěžující a zdravé smoothie s množstvím vitamínů, vlákniny a minerálních látek. Ingredience: 1 mango 1 banán 1/2 citronu 200 ml vody 4 tabletky chlorelly Postup: Ovoce i vodu v ideálním případě dostatečně vychladíme v lednici. Mango oloupeme a zbavíme pecky. Banán oloupeme a rozdělíme na menší kusy. Citron rozpůlíme a jednu polovinu důkladně vymačkáme. Ovoce i šťávu… Celý recept »

Borůvkové smoothie s kokosovým mlékem

Borůvkové smoothie s kokosovým mlékem

Než přistoupíme k jednotlivým receptům, řekneme si něco málo o samotných semínkách chia. Ty pocházejí z rostliny nazvané šalvěj hispánská a v dnešní době se jedná o velice oblíbenou potravinu (je řazena mezi takzvané superpotraviny), a to díky jejímu příznivému vlivu na lidské zdraví. Jsou velice bohatá na vitamíny, minerály, vlákninu, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny omega 3.… Celý recept »

Než přistoupíme k jednotlivým receptům, řekneme si něco málo o samotných semínkách chia. Ty pocházejí z rostliny nazvané šalvěj hispánská a v dnešní době se jedná o velice oblíbenou potravinu (je řazena mezi takzvané superpotraviny), a to díky jejímu příznivému vlivu na lidské zdraví. Jsou velice bohatá na vitamíny, minerály, vlákninu, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny omega 3.… Celý recept »

Ingredience 150 g borůvek 150 vanilkového jogurtu 4 velké kostky ledu Postup Vezmeme si borůvky, které mohou být čerstvé, mražené či nakládané (pokud však chceme, aby byl nápoj maximálně osvěžující, pak jsou ty zamražené ideální volbou) a vložíme je spolu s vanilkovým jogurtem a ledem do smoothie makeru, v němž následně borůvkové smoothie umixujeme dohladka. Tím je… Celý recept »

Ingredience 150 g borůvek 150 vanilkového jogurtu 4 velké kostky ledu Postup Vezmeme si borůvky, které mohou být čerstvé, mražené či nakládané (pokud však chceme, aby byl nápoj maximálně osvěžující, pak jsou ty zamražené ideální volbou) a vložíme je spolu s vanilkovým jogurtem a ledem do smoothie makeru, v němž následně borůvkové smoothie umixujeme dohladka. Tím je… Celý recept »

Čokoládovo ořechové smoothie

Čokoládovo ořechové smoothie

Smoothies offer a quick 'meal in a glass'. Made with healthy ingredients they can be very effective for losing weight

Smoothies for Weight Loss

Smoothies offer a quick 'meal in a glass'. Made with healthy ingredients they can be very effective for losing weight

Nepečený kokosový „cheesecake“

Nepečený kokosový „cheesecake“

Ingredience 300 g vodního melounu 150 g jahod 100 ml vody Postup Vezmeme si meloun a odkrojíme z něj potřebné množství dužiny. Dužinu buď můžeme vypeckovat rovnou před zpracováním, nebo lze nápoj po umixování přecedit přes síto (obě varianty jsou zhruba stejně náročné). Meloun, očištěné a opláchnuté jahody a vodu dáme do smoothie makeru a melounové… Celý recept »

Ingredience 300 g vodního melounu 150 g jahod 100 ml vody Postup Vezmeme si meloun a odkrojíme z něj potřebné množství dužiny. Dužinu buď můžeme vypeckovat rovnou před zpracováním, nebo lze nápoj po umixování přecedit přes síto (obě varianty jsou zhruba stejně náročné). Meloun, očištěné a opláchnuté jahody a vodu dáme do smoothie makeru a melounové… Celý recept »

Pinterest
Search