Explore Spf50, Garnier Ambre and more!

Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50  Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50,çocukların cildi için özel olarak geliştirilmiş olan ve spf 50+ derecesinde çok yüksek koruma içeren bir güneş sütüdür. Yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilerek yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz, cilde yumuşaklık ve nem kazandırmaya yardım eder.

Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50 Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50,çocukların cildi için özel olarak geliştirilmiş olan ve spf 50+ derecesinde çok yüksek koruma içeren bir güneş sütüdür. Yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilerek yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz, cilde yumuşaklık ve nem kazandırmaya yardım eder.

Oui by Lancome. Citus. Water lily. My first perfume. I'm pretty sure I only wanted it because my beautiful best friend liked it!

Oui by Lancome. Citus. Water lily. My first perfume. I'm pretty sure I only wanted it because my beautiful best friend liked it!

Poppy King is back - Boots No 7 special edition lipstick and gloss.  I'm obsessed!

Poppy King is back - Boots No 7 special edition lipstick and gloss. I'm obsessed!

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 400 ml  Tüm cilt tiplerinin kullanımı için idealdir. Cildinizdeki makyajı, makyaj kalıntılarını, kiri ve yağı temzilemeye yardımc olur. Cilde ferahlık etkisi ve rahatlama hissi sağlamaya çalışır.

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 400 ml Tüm cilt tiplerinin kullanımı için idealdir. Cildinizdeki makyajı, makyaj kalıntılarını, kiri ve yağı temzilemeye yardımc olur. Cilde ferahlık etkisi ve rahatlama hissi sağlamaya çalışır.

Garnier Ambre Solaire Hindistan Cevizi Özlü Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ  Harika kokusu ile tüm cildinizi sararak besler, yumuşaklık verir ve kurulukları engeller. Henüz bronzlaşmadıysanız ya da açık renk cilt tonuna sahipseniz güneş koruyucu özelliği olan ürünlerle kullanmanız önerilir.

Garnier Ambre Solaire Hindistan Cevizi Özlü Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ Harika kokusu ile tüm cildinizi sararak besler, yumuşaklık verir ve kurulukları engeller. Henüz bronzlaşmadıysanız ya da açık renk cilt tonuna sahipseniz güneş koruyucu özelliği olan ürünlerle kullanmanız önerilir.

Garnier Tazeleyici Tonik Normal ve Karma Ciltler İçin 200ml  Her ürün her cilde iyi gelmez, yanlış kullanılan ürünler cildinizi tahriş ederek hasarlandırabilir, cilt hastalıklarına ya da var olan cilt sorunlarınızın artmasına neden olabilir.

Garnier Tazeleyici Tonik Normal ve Karma Ciltler İçin 200ml Her ürün her cilde iyi gelmez, yanlış kullanılan ürünler cildinizi tahriş ederek hasarlandırabilir, cilt hastalıklarına ya da var olan cilt sorunlarınızın artmasına neden olabilir.

Pinterest
Search