Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Vločkový slunečnicový kváskový chléb

Bleskové sýrové placky plněné šunkou

Co řeknete na chutný oběd, který máte připravený za pár minut? Na 2 menší placky nebo 1 velkou placku budete potřebovat pouze 1 lžíci bílého jogurtu, 1 lžíci strouhaného sýra a 2 lžíce hladké mouky. Samozřejmě můžete přidat i šunku, plesnivý sýr, houby nebo jiné suroviny na zvýraznění chuti, ale s obyčejnou šunkou nebo salámem jsou tyto placky nejlepší.

Pár chutných silvestrovských receptov

Zdravý domáci kvások pripravovali už naše babičky. Prečítajte si, prečo by ste mali kváskovanie vyskúšať aj vy a naučte sa jednoduchý postup na prípravu domáceho kvásku.

Luxusní minirohlíčky tady z MMB

Bezlepkové knedlíky z pohanky a rýže

Máte chuť na niečo chutné pod zub a nechce sa vám utekať do obchodu po slané krekry? Vyskúšajte moju tajnú zbraň – bleskové syrové tyčinky z lahodného smotanového cesta, hotové do pol hodinky! :-)

Perfektný dezert ku kávičke alebo ako sladké raňajky pre celú rodinu. Jeho príprava nemôže byť jednoduchšia, stačí zmiešať všetky prísady v miske, naliať na plech a o pár minút si môžete pochutnávať na skvelom dezerte.

Pohlreich pitval kuře na roládu. Nás tím naučil, jak šetřit domácí rozpočet Zdroj: http://hobby.idnes.cz/pohlreich-pitval-kure-na-roladu-nas-tim-naucil-jak-setrit-domaci-rozpocet-1lq-/hobby-domov.aspx?c=A100928_134749_hobby-domov_bma

Bleskové placky z kefírového cesta a šunkovo-syrovej náplne, ktoré pripravíte obľúbenou hrnčekovou metódou.