Explore Color Powder, Rangoli Designs, and more!

ŞEKİL 4 Test Sonucu: Enerjik-çılgın-zıpır...  Sıradan ve klişe işler asla size göre değil. Sınırların dışında dolaşmayı seviyorsunuz. Enerjinize yetişmek çok zor. Ani çıkışlar yaparsınız. Diliniz de biraz sivri, ne zaman ne diyeceğinizi kestirmek güç. Bulunduğunuz ortama neşe katıyorsunuz. Esprili bir yapınız var, zıpırlık deyince ilk akla gelen kişisiniz. Tüm bunların yanında duygusal ve hassas bir yapınız var. Durup dururken ağlama krizine girebilirsiniz. Orta yolu bulmaya çalışmalısınız.

ŞEKİL 4 Test Sonucu: Enerjik-çılgın-zıpır... Sıradan ve klişe işler asla size göre değil. Sınırların dışında dolaşmayı seviyorsunuz. Enerjinize yetişmek çok zor. Ani çıkışlar yaparsınız. Diliniz de biraz sivri, ne zaman ne diyeceğinizi kestirmek güç. Bulunduğunuz ortama neşe katıyorsunuz. Esprili bir yapınız var, zıpırlık deyince ilk akla gelen kişisiniz. Tüm bunların yanında duygusal ve hassas bir yapınız var. Durup dururken ağlama krizine girebilirsiniz. Orta yolu bulmaya çalışmalısınız.

Dot Rangoli Step 2

This page provides Dot Rangoli Designs with title Dot Rangoli 23 for Hindu festivals.

little diyas rangoli

50 Amazing Rangoli Designs And Patterns For 2018

Pooja Room Rangoli Designs

Pooja Room Rangoli Designs

Stock Photo - Indian festival auspicious door entrance flower decoration on floor called Rangoli during Diwali Onam Pongal India

This craft is the perfect addition to your plant unit!  In Bloom {Craftivity & Printables}

What do plants need? Cute craft to supplement your preschool science activities -plant unit in Spring

Rangoli Margazhi Kolam-7 freehand | www.iKolam.com

Margazhi Kolam-7

A small padikolam for Margazhi friday done by me. The l*b of my floor tile helped me to get this somewhat square shape for this kolam.

Indian Rangoli, Kolam Rangoli, Easy Rangoli, Beautiful Rangoli Designs, Kolam Designs, Diwali Craft, Homemaking, Makeup Brushes, Kids Clothing

Pinterest
Search