Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Era Istrefit, Duart and more!

Skandal: Vildanja duart te “zogu” i Era Istrefit!!! :O (Foto)

Ja se çfarë bëri fan-ja e Era Istrefit!? (Foto) www.puhia.com/VIP/10469

‘Rrjedh’ kënga e re e Era Istrefit (Audio)

Kënga “13” e Era Istrefit, kushtuar ish të dashurit!? (Video)

Kush i’a “mbushi” hundët gjakë Era Istrefit?

Erolld Belegu menaxher i Era Istrefit (Foto)

Era Istrefit ka shkuar në Londër ku atje e presin punët e para nën petkun e Ultra Music si artiste me përmasa ndërkombëtare. ...Puhia.com #lifestyle #portal

Në atdheun e saj ajo është tashmë e famshme, videot e saj klikohen me miliona herë.Ajo duket si një popstar dhe tingëllon si ...Puhia.com #lifestyle #portal

Adelina Ismajli: Një puthje në faqe për Era Istrefit ;) (Foto)

Suksesi i Era Istrefit ka arritur edhe në Danimarkë. Pas marrëveshjes me kompaninë e njohur “Sony Music” dhe dominimit në shu ...Puhia.com #lifestyle #portal