Explore these ideas and much more!

tawułka-różowa

Rośliny i ogród, Wiosna w moim ogrodzie - Aura dzisiaj nam wyjątkowo sprzyjała a przyroda cieszyła różnobarwnością.

A w moim ogrodzie malwy

iw-od-nowa: A tymczasem w moim ogrodzie spokój, harmonia i roz...

Postanowiłam stworzyć nową kategorię na moim blogu, pisać o miejscach, niedaleko, których mieszkam, a mieszkam w Ogrodzie Anglii, czyli w hrabstwie Kent, gdzie dużo się dzieje, a jeszcze więcej się...

Lovely little swing for taking a nap! What could be better for the young child than to rest on a stinging bed, and drift off to sleep hearing the birds chirping, bees buzzing, and birds singing.

Mamy dzisiaj wtorek a ja wciąż żyję jeszcze niedzielnym porankiem, kiedy to sąsiedzi na cały regulator słuchali mszy odprawianej w kościele. W moim ogrodzie rozlegały się chóralne śpiewy i zawodzenie sąsiadki, która również chciała w ten sposób uczestniczyć. Zdenerwowałam się przeokropnie, ponieważ, od kiedy przyjeżdżam do mojego ogrodu odpocząć nigdy nie katowałam moją muzą sąsiadów. Nie po to tutaj przyjeżdżam.

"Podział obowiązków w mojej rodzinie jest raczej tradycyjny, ale moim zdaniem niesprawiedliwy. Kobiety mają więcej obowiązków, a szczególnie mama. Ona zajmuje się większością codziennych spraw. Mężczyźni (głównie tata) mają cięższe, trudniejsze zadania, ale rzadsze (naprawy, konserwacja domu i sprzętów, praca w ogrodzie, odśnieżanie, sprzątanie podwórka, itp.). Rodzice mają znacznie więcej obowiązków niż dzieci – aż za dużo"

inspiracje w moim mieszkaniu: Jak urządzić grilla w naszym ogrodzie czyli altana ogrodowa z grillem

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search