Explore Göre Apple and more!

Yeni gelen bilgilere göre Apple AirPods kablosuz kulaklık üretimi, siparişlerle paralel olarak ciddi anlamda artış göstermeye başladı. İşte detaylar!

Asus'un yeni üst seviye akıllı telefon modeli Zenfone 4 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Peki, Zenfone 4 ne zaman çıkacak?

Android author plans new device to challenge iPhone - http://networkposting.com/android-author-plans-new-device-to-challenge-iphone/

Nvidia, CES 2017'de düzenlediği etkinlik ile yeni Nvidia Shield TV modelini duyurdu. İşte yeni Nvidia Shield TV özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

OnePlus'ın yeni amiral gemi modeli OnePlus 4 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte iddia edilen OnePlus 4 özellikleri!

Yeni 2017 Audi A5 Cabriolet modeli görücüye çıktı. İşte 2017 Audi A5 Cabriolet modeli ile ilgili detaylar ve 2017 Audi A5 Cabriolet fotoğrafları!

LG'nin 2017 yılında duyuracağı yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 tasarımı ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı!

2017 akıllı telefon modelleri, özellikle tasarım olarak büyük değişiklik yansıtacak. Peki, merakla beklenen 2017 akıllı telefon modelleri hangileri?

Samsung, 2016 Galaxy J2 modelini resmi olarak duyurdu. İşte 2016 Galaxy J2 özellikleri ve 2016 Galaxy J2 ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar!

2017'de duyurulacak yeni iPhone modeli iPhone 8 seramik seçeneği ile gelebilir. İşte iPhone 8 seramik seçeneği ile ilgili detaylar!

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search