Explore Super Ofertë and more!

Mirëmëngjes miq, Me rastin e festave të 28-29 Nëntorit, në dyqanet tona Reebok do të gjeni të gjitha produktet me 50% deri në 70% ulje. Duke filluar që nesër :) ‪#‎ReebokTEG‬ ‪#‎ReebokCitypark‬ ‪#‎ReebokM_Shyri_përballë_Vodafone‬

SUPER OFERTË Bli një produkt (pa përfshirë aksesorët) dhe përfito 50% ulje në artikullin e dytë ‪#‎adidasQTU‬ ‪#‎ZX‬ 11-13 Qershor

Super Ofertë

Super Ofertë

Hey fëmijë, Ju ftojmë të festoni me ne 1 Qershorin! 50% ulje në të gjitha produktet për fëmijë Reebok. 30% ulje në të gjitha produktet për fëmijë adidas. Këto oferta janë të vlefshme vetëm në 1 Qershor. Ju mirëpresim në adidas & Reebok TEG, QTU, Citypark, Myslym Shyri, Vlorë, Durrës, Fier dhe adidas Triangolo

Super Ofertë

Boom Ofertash në dyqanet Reebok. Çdo produkt e gjeni me 50-70% ULJE. #Reebok #TEG #Citypark #M_Shyri #SUPEROFERTA #SUPERÇMIME #ULJE

Super Ofertë,Running Shoe

Super Ofertë

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search