Explore Wrestling 1varzesh, Featured 1varzesh and more!

Explore related topics

رضا و حسن یزدانی در قاب دوربین! / عکس‌های بی‌نظیر از المپیکی‎های کشتی آزاد http://1vz.ir/132663 @1Varzesh عکس باز هستید و عاشق عکس‌های کشتی گیران مخصوصا المپیکی‌ها؟.... از امروز 1ورزش گزارش‌های تصویری ویژه ای را مرتبط با المپیک تقدیم شما خواهد کرد تا از تماشای عکس‌های زیبای کشتی لذت ببرید.   گام به گام تا تشک های ریو با 1ورزش  #1varzesh #کشتی #کشتی_آزاد #کشتی_فرنگی #حسن_یزدانی #رضا_یزدانی #۱ورزش... #1ورزش

رضا و حسن یزدانی در قاب دوربین! / عکس‌های بی‌نظیر از المپیکی‎های کشتی آزاد http://1vz.ir/132663 @1Varzesh عکس باز هستید و عاشق عکس‌های کشتی گیران مخصوصا المپیکی‌ها؟.... از امروز 1ورزش گزارش‌های تصویری ویژه ای را مرتبط با المپیک تقدیم شما خواهد کرد تا از تماشای عکس‌های زیبای کشتی لذت ببرید. گام به گام تا تشک های ریو با 1ورزش #1varzesh #کشتی #کشتی_آزاد #کشتی_فرنگی #حسن_یزدانی #رضا_یزدانی #۱ورزش... #1ورزش

مسابقات یزدانی و نصیری از ساعت 16 آغاز می‌شود http://1vz.ir/145699 مسابقات روز پایانی رقابت‌های کشتی آزاد المپیک 2016 برزیل از ساعت 16 امروز(یکشنبه) آغاز می‌شود.   با توجه به برگزاری مراسم اختتامیه رقابت‌های المپیک، مسابقات کشتی امروز از ساعت 8:30 صبح به وقت محلی (16 به وقت تهران) آغاز می‌شود که میثم نصیری در وزن 65 کیلوگرم در دور نخست به مصاف بوریسلاو نوواچکوف از بلغارستان می‌رود و رضا یزدانی با ابراهیم بلوکباشی از ترکیه روبرو می‌شود.      طبق برنامه‌ریزی مسئولان ..

مسابقات یزدانی و نصیری از ساعت 16 آغاز می‌شود http://1vz.ir/145699 مسابقات روز پایانی رقابت‌های کشتی آزاد المپیک 2016 برزیل از ساعت 16 امروز(یکشنبه) آغاز می‌شود. با توجه به برگزاری مراسم اختتامیه رقابت‌های المپیک، مسابقات کشتی امروز از ساعت 8:30 صبح به وقت محلی (16 به وقت تهران) آغاز می‌شود که میثم نصیری در وزن 65 کیلوگرم در دور نخست به مصاف بوریسلاو نوواچکوف از بلغارستان می‌رود و رضا یزدانی با ابراهیم بلوکباشی از ترکیه روبرو می‌شود. طبق برنامه‌ریزی مسئولان ..

سوریان سور کشتی فرنگی را «قمصور» کرد + تصاویر http://1vz.ir/141635 حمید سوریان از گردونه رقابت‎های کشتی فرنگی بازی‎های المپیک 2016 ریو حذف شد.     حمید سوریان پس از باخت در دیدار نخست خود در دسته 59 کیلوگرم رقابت‎های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2016 مقابل حریف ژاپنی، در گروه شانس مجدد به مصاف حریفی از قزاقستان رفت و در حالی که 7 بر صفر پیش بود، در یک حرکت ضربه فنی شد و باخت.  تصاویر دیدار سوریان با حریف قزاقش در زیر آمده است:                   ..

سوریان سور کشتی فرنگی را «قمصور» کرد + تصاویر http://1vz.ir/141635 حمید سوریان از گردونه رقابت‎های کشتی فرنگی بازی‎های المپیک 2016 ریو حذف شد. حمید سوریان پس از باخت در دیدار نخست خود در دسته 59 کیلوگرم رقابت‎های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2016 مقابل حریف ژاپنی، در گروه شانس مجدد به مصاف حریفی از قزاقستان رفت و در حالی که 7 بر صفر پیش بود، در یک حرکت ضربه فنی شد و باخت. تصاویر دیدار سوریان با حریف قزاقش در زیر آمده است: ..

برگ مخفی تئوریسین کشتی رسول خادم / کلاس جدیدی که قرار شد قبل از ریو لو نرود! http://1vz.ir/147413 رسول خادم انتشار این ویدیوها را به صلاح ندانست مگر بعد از المپیک ریو ... ما هم به وعده مان عمل کردیم و حالا این شما و تلاشهای تخصصی رسول خادم برای رسیدن شاگردانش به یک کلاس کشتی جدید که حریفان برای آن برنامه ندارند.   ویدیوهای ناب کشتی را از ۱ورزش بخواهید.  #1varzesh #کشتی #کشتی_آزاد #ریودوژانیرو_2016 #مسابقات_کشتی_المپیک_2016 #وزن_۸۶_کیلوگرم_کشتی_آزاد #رسول_خادم #۱ورزش #کشتی_1ورزش

برگ مخفی تئوریسین کشتی رسول خادم / کلاس جدیدی که قرار شد قبل از ریو لو نرود! http://1vz.ir/147413 رسول خادم انتشار این ویدیوها را به صلاح ندانست مگر بعد از المپیک ریو ... ما هم به وعده مان عمل کردیم و حالا این شما و تلاشهای تخصصی رسول خادم برای رسیدن شاگردانش به یک کلاس کشتی جدید که حریفان برای آن برنامه ندارند. ویدیوهای ناب کشتی را از ۱ورزش بخواهید. #1varzesh #کشتی #کشتی_آزاد #ریودوژانیرو_2016 #مسابقات_کشتی_المپیک_2016 #وزن_۸۶_کیلوگرم_کشتی_آزاد #رسول_خادم #۱ورزش #کشتی_1ورزش

وداع حمید سوریان با دنیای کشتی / خسته نباشی پهلوان http://1vz.ir/141653 @1Varzesh دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک کشتی فرنگی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.      نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان که ۷ مدال طلای جهان و المپیک را در کارنامه خود دارد، پس از حذف از رقابت‌های المپیک، از دنیای کشتی خداحافظی کرد.  حمید سوریان پرافتخارترین کشتی‌گیر ایران و چهره محبوب و دوست‌داشتنی ورزش ایران و جهان که بارها با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی در میادین بین‌المللی باعث شادی میل..

وداع حمید سوریان با دنیای کشتی / خسته نباشی پهلوان http://1vz.ir/141653 @1Varzesh دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک کشتی فرنگی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان که ۷ مدال طلای جهان و المپیک را در کارنامه خود دارد، پس از حذف از رقابت‌های المپیک، از دنیای کشتی خداحافظی کرد. حمید سوریان پرافتخارترین کشتی‌گیر ایران و چهره محبوب و دوست‌داشتنی ورزش ایران و جهان که بارها با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی در میادین بین‌المللی باعث شادی میل..

شاگردان رسول خادم حلقه طلایی ورزش ایران /دیدنی و جذاب اختصاصی از اردوی آزادکاران http://1vz.ir/139931 شادابی و نشاط دراردوی آزادکاران موج می‌زند. حالا آنهابرای شکستن طلسم بی مدالی کاروان ورزش ایران به ریو می روند.   گام به گام تا روی تشک های ریو با ۱ورزش  #1varzesh #کشتی #کشتی_آزاد #ریودوژانیرو_2016 #مسابقات_کشتی_المپیک_2016 #۱ورزش #کشتی_1ورزش

شاگردان رسول خادم حلقه طلایی ورزش ایران /دیدنی و جذاب اختصاصی از اردوی آزادکاران http://1vz.ir/139931 شادابی و نشاط دراردوی آزادکاران موج می‌زند. حالا آنهابرای شکستن طلسم بی مدالی کاروان ورزش ایران به ریو می روند. گام به گام تا روی تشک های ریو با ۱ورزش #1varzesh #کشتی #کشتی_آزاد #ریودوژانیرو_2016 #مسابقات_کشتی_المپیک_2016 #۱ورزش #کشتی_1ورزش

اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شد http://1vz.ir/158077 جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی صبح امروز با حضور اعضا در محل خانه کشتی شماره یک برگزار و سرمربی تیم بزرگسالان انتخاب شد.     به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در این نشست که با حضور حسین ابراهیمیان (ملاقاسمی)، رحیم علی آبادی، محمد دلیریان، منصور مشتاقی، احد پازاج، علی رضا لرستانی، سید حسین مرعشیان و حمید باوفا اعضای شورا، رسول خادم رئیس و حمید بنی تمیم سرپرست نایب رئیسی فدراسیون برگزار شد، در مورد انتخاب مدیر تی..

اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شد http://1vz.ir/158077 جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی صبح امروز با حضور اعضا در محل خانه کشتی شماره یک برگزار و سرمربی تیم بزرگسالان انتخاب شد. به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در این نشست که با حضور حسین ابراهیمیان (ملاقاسمی)، رحیم علی آبادی، محمد دلیریان، منصور مشتاقی، احد پازاج، علی رضا لرستانی، سید حسین مرعشیان و حمید باوفا اعضای شورا، رسول خادم رئیس و حمید بنی تمیم سرپرست نایب رئیسی فدراسیون برگزار شد، در مورد انتخاب مدیر تی..

رنگرز و ترکان به عنوان مدرس اتحادیه جهانی کشتی راهی استرالیا شدند http://1vz.ir/166571 حسن رنگرز و مجید ترکان از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای برگزاری دوره مربیگری راهی استرالیا شدند.      حسن رنگرز و مجید ترکان 2 قهرمان فرنگی و آزادکار کشورمان جهت برگزاری دوره مربیگری برای مربیان کشتی دنیا از سوی اتحادیه جهانی کشتی عازم شهر کانبرا استرالیا شدند تا 3 روز در این کشور حضور داشته باشند.  اتحادیه جهانی کشتی یک مربی از کشتی فرنگی و یک مربی از کشتی آزاد جهت تدریس به مربیان دنیا ان..

رنگرز و ترکان به عنوان مدرس اتحادیه جهانی کشتی راهی استرالیا شدند http://1vz.ir/166571 حسن رنگرز و مجید ترکان از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای برگزاری دوره مربیگری راهی استرالیا شدند. حسن رنگرز و مجید ترکان 2 قهرمان فرنگی و آزادکار کشورمان جهت برگزاری دوره مربیگری برای مربیان کشتی دنیا از سوی اتحادیه جهانی کشتی عازم شهر کانبرا استرالیا شدند تا 3 روز در این کشور حضور داشته باشند. اتحادیه جهانی کشتی یک مربی از کشتی فرنگی و یک مربی از کشتی آزاد جهت تدریس به مربیان دنیا ان..

سرباز فداکار ملت و جاودانگی در ساعت «هشت»/روایت مستند از عشق‌بازی سوریان با کشتی http://1vz.ir/138763 @1Varzesh این فیلم مستند را ببینید. سوریان هیچ وقت کم فروشی نکرده و تاریخ همیشه او را به یاد خواهد داشت حتی بدون مدال ریو!    در ویدیوی زیر می توانید مستند دیدنی ساخته شده در گروه کشتی سایت ۱ورزش را تماشا کنید.   دانلود با کیفیت بالاتر  (720p)      قرار گرفتن آدرس سایت روی تصویر قطعا موجب ناخرسندی مخاطبان گرامی سایت ۱ورزش خواهد شد اما متاسفانه در جهت جلوگیری از..

سرباز فداکار ملت و جاودانگی در ساعت «هشت»/روایت مستند از عشق‌بازی سوریان با کشتی http://1vz.ir/138763 @1Varzesh این فیلم مستند را ببینید. سوریان هیچ وقت کم فروشی نکرده و تاریخ همیشه او را به یاد خواهد داشت حتی بدون مدال ریو! در ویدیوی زیر می توانید مستند دیدنی ساخته شده در گروه کشتی سایت ۱ورزش را تماشا کنید. دانلود با کیفیت بالاتر (720p) قرار گرفتن آدرس سایت روی تصویر قطعا موجب ناخرسندی مخاطبان گرامی سایت ۱ورزش خواهد شد اما متاسفانه در جهت جلوگیری از..

آقای بنا کاش حرف گوش می کردی! http://1vz.ir/143061 مسابقه برد و باخت دارد، اصلا همه جذابیت یک مسابقه ورزشی به اینست که یک روز ببری و یک روز ببازی ولی آقای بنا باخت زمانی تلخ است که چهار ماه پیش بهت هشدار بدهند و تو به جای جدی گرفتن هشدار بروی پشت درهای بسته تیم را تمرین دهی تا کسی دیگر نه نظری دهد و نه هشداری!          چهار ماه پیش وزیر ورزش و جوانان در شورای فنی فدراسیون کشتی حاضر می شود، وضعیت ورزشکاران را بررسی می کند، اوضاع را می بیند و هشداری به بنا و فدراسیون..

آقای بنا کاش حرف گوش می کردی! http://1vz.ir/143061 مسابقه برد و باخت دارد، اصلا همه جذابیت یک مسابقه ورزشی به اینست که یک روز ببری و یک روز ببازی ولی آقای بنا باخت زمانی تلخ است که چهار ماه پیش بهت هشدار بدهند و تو به جای جدی گرفتن هشدار بروی پشت درهای بسته تیم را تمرین دهی تا کسی دیگر نه نظری دهد و نه هشداری! چهار ماه پیش وزیر ورزش و جوانان در شورای فنی فدراسیون کشتی حاضر می شود، وضعیت ورزشکاران را بررسی می کند، اوضاع را می بیند و هشداری به بنا و فدراسیون..

Pinterest
Search