Explore Chang'e 3 and more!

Explore related topics

فرانسه به راحتی مکزیک را شکست داد http://1vz.ir/138005 تیم ملی والیبال فرانسه در بازی دوم خود در المپیک 2016 ریو به راحتی بر حریف خود مکزیک غلبه کرد.     تیم ملی والیبال فرانسه در بازی دوم خود در المپیک 2016 ریو با نتیجه 3 بر صفر مکزیک را شکست داد.  تیم ملی فرانسه که بازی اول خود را به ایتالیا باخته بود در بازی دوم به راحتی و در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 18، 25 بر 12 و 25 بر 22 مکزیک را از پیش رو برداشتند.  تیم ملی ایران نیز در بازی دوم خود از ساعت 35 دقیقه بامداد ف..

فرانسه به راحتی مکزیک را شکست داد http://1vz.ir/138005 تیم ملی والیبال فرانسه در بازی دوم خود در المپیک 2016 ریو به راحتی بر حریف خود مکزیک غلبه کرد. تیم ملی والیبال فرانسه در بازی دوم خود در المپیک 2016 ریو با نتیجه 3 بر صفر مکزیک را شکست داد. تیم ملی فرانسه که بازی اول خود را به ایتالیا باخته بود در بازی دوم به راحتی و در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 18، 25 بر 12 و 25 بر 22 مکزیک را از پیش رو برداشتند. تیم ملی ایران نیز در بازی دوم خود از ساعت 35 دقیقه بامداد ف..

تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست میزبان صعود کرد/ مصاف با ژاپن برای صعود به فینال http://1vz.ir/160697 تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست تایلند میزبان جام کنفدراسیون مردان آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.    تیم ملی «ب» والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف تایلند میزبان این رقابت‌ها رفت. ملی‌پوشان ایران در این دیدار 3 بر یک و با امتیازهای (25 بر 22، 28 بر 30، 25 بر 20 و 25 بر 16) به پیروزی دست یافتند تا با اقت..

تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست میزبان صعود کرد/ مصاف با ژاپن برای صعود به فینال http://1vz.ir/160697 تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست تایلند میزبان جام کنفدراسیون مردان آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کرد. تیم ملی «ب» والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف تایلند میزبان این رقابت‌ها رفت. ملی‌پوشان ایران در این دیدار 3 بر یک و با امتیازهای (25 بر 22، 28 بر 30، 25 بر 20 و 25 بر 16) به پیروزی دست یافتند تا با اقت..

حریفان بانک سرمایه ایران در مرحله دوم مشخص شدند http://1vz.ir/147443 حریفان نماینده والیبال کشورمان در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شدند.     به نقل از سایت فدراسیون والیبال، با پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال باشگاه‌های مردان آسیا، نمایندگان کشورهای میانمار، ویتنام، چین تایپه، ژاپن، قطر، چین، ایران و قزاقستان به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه‌های چهارگانه به مرحله دوم هشت تیم برتر این رقابت‌ها صعود کردند.  بدین ترتیب از روز شنبه ششم شهریور، هشت ت..

حریفان بانک سرمایه ایران در مرحله دوم مشخص شدند http://1vz.ir/147443 حریفان نماینده والیبال کشورمان در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شدند. به نقل از سایت فدراسیون والیبال، با پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال باشگاه‌های مردان آسیا، نمایندگان کشورهای میانمار، ویتنام، چین تایپه، ژاپن، قطر، چین، ایران و قزاقستان به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه‌های چهارگانه به مرحله دوم هشت تیم برتر این رقابت‌ها صعود کردند. بدین ترتیب از روز شنبه ششم شهریور، هشت ت..

تیم ملی والیبال نشسته ایران با غلبه بر میزبان فینالیست شد http://1vz.ir/156935 تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با پیروزی مقابل برزیل در مرحله نیمه نهایی به فینال بازی‌های پارالمپیک ریو راه یافت.     در ادامه رقابت‌های روز نهم بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو و در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال نشسته، تیم کشورمان به مصاف برزیل، میزبان مسابقات رفت که با برتری در si ست متوالی جواز حضور در دیدار پایانی را کسب کرد.  شاگردان هادی رضایی به ترتیب با نتایج 25 بر 20، 25 بر 19 و 25 بر 17 ..

تیم ملی والیبال نشسته ایران با غلبه بر میزبان فینالیست شد http://1vz.ir/156935 تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با پیروزی مقابل برزیل در مرحله نیمه نهایی به فینال بازی‌های پارالمپیک ریو راه یافت. در ادامه رقابت‌های روز نهم بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو و در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال نشسته، تیم کشورمان به مصاف برزیل، میزبان مسابقات رفت که با برتری در si ست متوالی جواز حضور در دیدار پایانی را کسب کرد. شاگردان هادی رضایی به ترتیب با نتایج 25 بر 20، 25 بر 19 و 25 بر 17 ..

نتایج روز ششم و درخشش والیبالیست‌ها / پرونده جودوی ایران با دو حذفی بسته شد http://1vz.ir/139605 روز ششم بازی‌های المپیک 2016 در شرایطی برای ورزشکاران ایران به پایان رسید که تنها شاگردان لوزانو بودند که توانستند با گذشتن از سد تیم والیبال کوبا طعم پیروزی را بچشند.     ششمین روز از سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک 2016 ریو در حالی برگزار شد که ورزشکاران کشورمان در سه رشته به میدان رفتند و در این میان تنها والیبالیست‌ها بودند که با پیروزی به کار خودشان در این روز پایان دادند..

نتایج روز ششم و درخشش والیبالیست‌ها / پرونده جودوی ایران با دو حذفی بسته شد http://1vz.ir/139605 روز ششم بازی‌های المپیک 2016 در شرایطی برای ورزشکاران ایران به پایان رسید که تنها شاگردان لوزانو بودند که توانستند با گذشتن از سد تیم والیبال کوبا طعم پیروزی را بچشند. ششمین روز از سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک 2016 ریو در حالی برگزار شد که ورزشکاران کشورمان در سه رشته به میدان رفتند و در این میان تنها والیبالیست‌ها بودند که با پیروزی به کار خودشان در این روز پایان دادند..

تیم ملی والیبال ایران به رتبه دوم گروه B المپیک صعود کرد http://1vz.ir/140717 بلندقامتان کشورمان با کسب برتری سه بر صفر مقابل نماینده آفریقا، در جایگاه دوم گروه خود ایستادند.           به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری برنا، در ادامه هشتمین روز رقابت‌های المپیک ریو، تیم ملی والیبال ایران موفق شد سه بر صفر مقابل مصر به برتری برسد تا دومین پیروزی خود را در این رقابت‌ها جشن بگیرد.  شاگردان رائول لوزانو با این پیروزی، بدون در نظر گرفتن دیگر بازی‌های امروز به رتبه دوم جد..

تیم ملی والیبال ایران به رتبه دوم گروه B المپیک صعود کرد http://1vz.ir/140717 بلندقامتان کشورمان با کسب برتری سه بر صفر مقابل نماینده آفریقا، در جایگاه دوم گروه خود ایستادند. به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری برنا، در ادامه هشتمین روز رقابت‌های المپیک ریو، تیم ملی والیبال ایران موفق شد سه بر صفر مقابل مصر به برتری برسد تا دومین پیروزی خود را در این رقابت‌ها جشن بگیرد. شاگردان رائول لوزانو با این پیروزی، بدون در نظر گرفتن دیگر بازی‌های امروز به رتبه دوم جد..

خلاصه بازی؛ آمریکا 3 - 2 روسیه(دیدار رده بندی) http://1vz.ir/145995 مدال برنز برای تیم ملی والیبال آمریکا #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #والیبال #تیم_ملی_والیبال_روسیه #تیم‌_ملی_والیبال_آمریکا #المپیک #۱ورزش #والیبال_1ورزش

خلاصه بازی؛ آمریکا 3 - 2 روسیه(دیدار رده بندی) http://1vz.ir/145995 مدال برنز برای تیم ملی والیبال آمریکا #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #والیبال #تیم_ملی_والیبال_روسیه #تیم‌_ملی_والیبال_آمریکا #المپیک #۱ورزش #والیبال_1ورزش

روایت خبرگزاری آلمانی از درگیری بازیکنان والیبال ایران و لهستان http://1vz.ir/138649 درگیری بازیکنان تیم ملی والیبال ایران و لهستان در مسابقات المپیک ریو در خبرگزاری آلمانی DPA بازتاب داشت.   تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک ریو به مصاف تیم لهستان رفت و در حالی که می‌توانست این تیم را شکست بدهد، در نهایت با نتیجه ۲ به ۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد. در پایان این مسابقه هم بین بازیکنان دو تیم درگیری‌هایی رخ داد که این درگیری در خبرگزاری آلمانی DPA بازت..

روایت خبرگزاری آلمانی از درگیری بازیکنان والیبال ایران و لهستان http://1vz.ir/138649 درگیری بازیکنان تیم ملی والیبال ایران و لهستان در مسابقات المپیک ریو در خبرگزاری آلمانی DPA بازتاب داشت. تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک ریو به مصاف تیم لهستان رفت و در حالی که می‌توانست این تیم را شکست بدهد، در نهایت با نتیجه ۲ به ۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد. در پایان این مسابقه هم بین بازیکنان دو تیم درگیری‌هایی رخ داد که این درگیری در خبرگزاری آلمانی DPA بازت..

صحبت های مصطفی کارخانه پس از صعود به فینال http://1vz.ir/149269 #1varzesh #مصطفی_کارخانه #تیم_والیبال_بانک_سرمایه #۱ورزش #والیبال_1ورزش

صحبت های مصطفی کارخانه پس از صعود به فینال http://1vz.ir/149269 #1varzesh #مصطفی_کارخانه #تیم_والیبال_بانک_سرمایه #۱ورزش #والیبال_1ورزش

صدرنشینی مردان سرزمین چکمه http://1vz.ir/141137 تیم ملی والیبال ایتالیا با چهارمین برد متوالی خود به مرحله بعد صعود کرد.           به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت‌های المپیک ریو و در رشته والیبال تیم ایتالیا در چهارمین بازی خود به برد رسید که هم چهار برد متوالی را به دست آورد و هم به عنوان تیم اول به جمع 8 تیم برتر صعود کند.         #1varzesh #المپیک #ایتالیا #بازی #مردان #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

صدرنشینی مردان سرزمین چکمه http://1vz.ir/141137 تیم ملی والیبال ایتالیا با چهارمین برد متوالی خود به مرحله بعد صعود کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت‌های المپیک ریو و در رشته والیبال تیم ایتالیا در چهارمین بازی خود به برد رسید که هم چهار برد متوالی را به دست آورد و هم به عنوان تیم اول به جمع 8 تیم برتر صعود کند. #1varzesh #المپیک #ایتالیا #بازی #مردان #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

Pinterest
Search