Explore Volleyball, Volleyball Sayings, and more!

Explore related topics

موسوی: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری دارد/ به ما می‌گفتند هم حاضر نبودیم ببازیم! http://1vz.ir/142747 بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری برای ما دارد و مردم هم مسابقات ما مقابل این تیم را دوست دارند.     سیدمحمد موسوی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اصلاً در این مسابقه خوب نبودیم و اشتباهات زیادی مرتکب شدیم. خود من در شروع بازی اشتباهات بچه‌گانه‌ای داشتم که شرایط ذهنی‌ام را به‌هم ریخت و نتوانستم به تیم کمک کنم. زدن اسپک به تور از من بعید بود و ..

موسوی: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری دارد/ به ما می‌گفتند هم حاضر نبودیم ببازیم! http://1vz.ir/142747 بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری برای ما دارد و مردم هم مسابقات ما مقابل این تیم را دوست دارند. سیدمحمد موسوی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اصلاً در این مسابقه خوب نبودیم و اشتباهات زیادی مرتکب شدیم. خود من در شروع بازی اشتباهات بچه‌گانه‌ای داشتم که شرایط ذهنی‌ام را به‌هم ریخت و نتوانستم به تیم کمک کنم. زدن اسپک به تور از من بعید بود و ..

تیم ملی والیبال ایران کوبا را مغلوب کرد http://1vz.ir/134115 @1Varzesh شاگردان لوزانو آخرین دیدار تدارکاتی خود در برزیل را با برد پشت سر گذاشتند   تیم ملی والیبال کشورمان برای اولین بار در تاریخ در سی و یکمین دوره رقابت‌های المپیک که ار روز شانزدهم مرداد و در شهر ریودوژانیرو کشور برزیل شروع می‌شود شرکت خواهد کرد.     ملی پوشان والیبال ایران از ششم مردادماه آخرین اردوی آماده سازی خود را در شهر ریودوژانیور آغاز کردند و تیم ایران شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه..

تیم ملی والیبال ایران کوبا را مغلوب کرد http://1vz.ir/134115 @1Varzesh شاگردان لوزانو آخرین دیدار تدارکاتی خود در برزیل را با برد پشت سر گذاشتند تیم ملی والیبال کشورمان برای اولین بار در تاریخ در سی و یکمین دوره رقابت‌های المپیک که ار روز شانزدهم مرداد و در شهر ریودوژانیرو کشور برزیل شروع می‌شود شرکت خواهد کرد. ملی پوشان والیبال ایران از ششم مردادماه آخرین اردوی آماده سازی خود را در شهر ریودوژانیور آغاز کردند و تیم ایران شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه..

موسوی و مرندی در صدر بهترین‌های والیبال المپیک http://1vz.ir/141229 @1Varzesh در پایان چهارمین روز از رقابت های والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو، سیدمحمد موسوی و مهدی مرندی در صدر بهترین مدافعین روی تور و دریافت کننده های مسابقات قرار گرفتند.   مسابقات روز چهارم والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو در حالی به پایان رسید که سیدمحمد موسوی با میانگین 1.29 امتیاز در هر ست، در رده نخست بهترین مدافعین روی تور قرار گرفت.      در رده بندی بهترین دریافت کننده های..

موسوی و مرندی در صدر بهترین‌های والیبال المپیک http://1vz.ir/141229 @1Varzesh در پایان چهارمین روز از رقابت های والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو، سیدمحمد موسوی و مهدی مرندی در صدر بهترین مدافعین روی تور و دریافت کننده های مسابقات قرار گرفتند. مسابقات روز چهارم والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو در حالی به پایان رسید که سیدمحمد موسوی با میانگین 1.29 امتیاز در هر ست، در رده نخست بهترین مدافعین روی تور قرار گرفت. در رده بندی بهترین دریافت کننده های..

پیروزی بانوان والیبالیست مقابل اتریش http://1vz.ir/132767 @1Varzesh تیم ملی والیبال بانوان ایران امروز (یکشنبه) در دیداری دوستانه و تدارکاتی موفق به شکست تیم ملی اتریش شد.     به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می‌کند و این تیم از دوم مرداد ماه اردوی برون مرزی خود را در کشور اسلوونی آغاز کرده است.  ملی‌پوشان ایران امروز (یکشنبه) در دومین مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود با ..

پیروزی بانوان والیبالیست مقابل اتریش http://1vz.ir/132767 @1Varzesh تیم ملی والیبال بانوان ایران امروز (یکشنبه) در دیداری دوستانه و تدارکاتی موفق به شکست تیم ملی اتریش شد. به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می‌کند و این تیم از دوم مرداد ماه اردوی برون مرزی خود را در کشور اسلوونی آغاز کرده است. ملی‌پوشان ایران امروز (یکشنبه) در دومین مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود با ..

سرمربی تیم مصر: ایران اجازه نداد برنامه‌های خود را اجرا کنیم http://1vz.ir/140713 سرمربی تیم ملی والیبال مصر گفت: بازی خوب تیم ایران به ما اجازه نداد برنامه های خود را در میدان اجرا کنیم.    «شریف الشمرلی» پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال مصر مقابل ایران در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و سخت کار کردیم تا تمرکز خود را در میدان حفظ کنیم. در ست اول توانستیم پایاپای پیش برویم اما ایران در ست نخست به پیروزی رسید و با انگیزه بالاتری به ست دوم ..

سرمربی تیم مصر: ایران اجازه نداد برنامه‌های خود را اجرا کنیم http://1vz.ir/140713 سرمربی تیم ملی والیبال مصر گفت: بازی خوب تیم ایران به ما اجازه نداد برنامه های خود را در میدان اجرا کنیم. «شریف الشمرلی» پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال مصر مقابل ایران در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و سخت کار کردیم تا تمرکز خود را در میدان حفظ کنیم. در ست اول توانستیم پایاپای پیش برویم اما ایران در ست نخست به پیروزی رسید و با انگیزه بالاتری به ست دوم ..

تیم ملی والیبال ایران در رده هفتم جهان http://1vz.ir/148897 تیم ملی والیبال مردان ایران در جدیدترین رده بندی جهانی با سه پله صعود در رده هفتم جهان ایستاد تا به بهترین رتبه تاریخ خود و همچنین ورزش‌های تیمی کشور در عرصه بین المللی دست یابد.   والیبال ایران از مجموع چهار رتبه یک رقمی خود در پیکارهای معتبر جهان و المپیک (مقام پنجمی المپیک ۵۰ امتیاز،هشتمی لیگ جهانی ۳۲ امتیاز، هشتمی جام جهانی ۲۵ امتیاز و ششمی قهرمانی جهان۵۶ امتیاز) ۱۶۳ امتیاز کسب کرده و در جایگاه هفتم جدیدترین رده ..

تیم ملی والیبال ایران در رده هفتم جهان http://1vz.ir/148897 تیم ملی والیبال مردان ایران در جدیدترین رده بندی جهانی با سه پله صعود در رده هفتم جهان ایستاد تا به بهترین رتبه تاریخ خود و همچنین ورزش‌های تیمی کشور در عرصه بین المللی دست یابد. والیبال ایران از مجموع چهار رتبه یک رقمی خود در پیکارهای معتبر جهان و المپیک (مقام پنجمی المپیک ۵۰ امتیاز،هشتمی لیگ جهانی ۳۲ امتیاز، هشتمی جام جهانی ۲۵ امتیاز و ششمی قهرمانی جهان۵۶ امتیاز) ۱۶۳ امتیاز کسب کرده و در جایگاه هفتم جدیدترین رده ..

لوزانو: امیدوارم بتوانم بچه‌ها را برای بازی بعد ریکاوری کنم/ مشکل ما تکنیکی و تاکتیکی بود http://1vz.ir/136891 سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: شکست ما مقابل آرژانتین مربوط به دلیل اولین حضورمان در المپیک نبود، مشکل ما تکنیکی و تاکتیکی بود.     رائول لوزانو در مورد شکست 3 بر صفر تیم ملی ایران مقابل آرژانتین در المپیک 2016 ریو اظهار داشت: مسابقه خوبی بود. من امیدوارم بتوانم بچه‌ها را برای بازی بعد ریکاوری کنم.  او ادامه داد: آرژانتین کشورم است و به خاطر پیروزی‌شان به ا..

لوزانو: امیدوارم بتوانم بچه‌ها را برای بازی بعد ریکاوری کنم/ مشکل ما تکنیکی و تاکتیکی بود http://1vz.ir/136891 سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: شکست ما مقابل آرژانتین مربوط به دلیل اولین حضورمان در المپیک نبود، مشکل ما تکنیکی و تاکتیکی بود. رائول لوزانو در مورد شکست 3 بر صفر تیم ملی ایران مقابل آرژانتین در المپیک 2016 ریو اظهار داشت: مسابقه خوبی بود. من امیدوارم بتوانم بچه‌ها را برای بازی بعد ریکاوری کنم. او ادامه داد: آرژانتین کشورم است و به خاطر پیروزی‌شان به ا..

ورمیلیو: با انگیزه‌های زیادی به آرژانتین آمدم http://1vz.ir/152293 کاپیتان فصل گذشته تیم پیکان گفت: با انگیزه‌های ورزشی زیادی به آرژانتین آمدم و جو حاکم بر تیم و برخورد گرم مردم شهر سان‌خوان را دوست دارم.     والریو ورمیلیو، پاسور و کاپیتان فصل پیش تیم پیکان در لیگ برتر والیبال ایران با حل مشکلات خانوادگی خود در تمرینات تیم UPCN مدافع عنوان قهرمانی لیگ آرژانتین حاضر شد.  پاسور و کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا آخرین بازیکن تیم UPCN است که خود را به «فابین آروما»،..

ورمیلیو: با انگیزه‌های زیادی به آرژانتین آمدم http://1vz.ir/152293 کاپیتان فصل گذشته تیم پیکان گفت: با انگیزه‌های ورزشی زیادی به آرژانتین آمدم و جو حاکم بر تیم و برخورد گرم مردم شهر سان‌خوان را دوست دارم. والریو ورمیلیو، پاسور و کاپیتان فصل پیش تیم پیکان در لیگ برتر والیبال ایران با حل مشکلات خانوادگی خود در تمرینات تیم UPCN مدافع عنوان قهرمانی لیگ آرژانتین حاضر شد. پاسور و کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا آخرین بازیکن تیم UPCN است که خود را به «فابین آروما»،..

مصر مغلوب شاگردان ولاسکو شد http://1vz.ir/142203 تیم ملی والیبال آرژانتین در آخرین بازی مرحله گروهی بازی‌های المپیک 2016 ریو بر مصر غلبه کرد.     تیم ملی والیبال آرژانتین در آخرین بازی مرحله گروهی بازی‌های المپیک 2016 ریو با نتیجه 3 بر صفر بر مصر غلبه کرد و به چهارمین پیروزی خود رسید.    شاگردان خولیو ولاسکو در 3 ست متوالی این بازی با نتایج 25 بر 16،‌ 25 بر 19 و 25 بر 20 حریف آفریقایی خود را شکست دادند. فاکوندو کونته 12 امتیاز برای آرژانتین کسب کرد. آرژانتین به عنوا..

مصر مغلوب شاگردان ولاسکو شد http://1vz.ir/142203 تیم ملی والیبال آرژانتین در آخرین بازی مرحله گروهی بازی‌های المپیک 2016 ریو بر مصر غلبه کرد. تیم ملی والیبال آرژانتین در آخرین بازی مرحله گروهی بازی‌های المپیک 2016 ریو با نتیجه 3 بر صفر بر مصر غلبه کرد و به چهارمین پیروزی خود رسید. شاگردان خولیو ولاسکو در 3 ست متوالی این بازی با نتایج 25 بر 16،‌ 25 بر 19 و 25 بر 20 حریف آفریقایی خود را شکست دادند. فاکوندو کونته 12 امتیاز برای آرژانتین کسب کرد. آرژانتین به عنوا..

See this Instagram photo by @fivbvolleyball • 105 likes

See this Instagram photo by @fivbvolleyball • 105 likes

داوران جام کنفدراسیون والیبال آسیا معرفی شدند http://1vz.ir/158317 B6'H* 24 /Ì/'1 ,'E ©FA/1'3ÌHF H'DÌ('D E1/'F "3Ì' 1' G4* /'H1 "3Ì'ÌÌ (1 9G/G /'1F/.     به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا از اول تا هفتم مهرماه در شهر ناخون پاتوم تایلند انجام خواهد شد.  تیم ملی والیبال «ب» ایران در دور مقدماتی این رقابت‌ها با کره جنوبی، ژاپن و استرالیا همگروه است. تیم‌های تایلند، چین، قزاقستان و چین تایپه نیز در دیگر گروه این رقابت‌ها با یکدیگر مسابقه م..

Volleyball: Twenty-one point rule to be tested at World Championships

آخرین تمرین فوتسالی‌ها همزمان با والیبال نشسته کلمبیایی‌ها + عکس http://1vz.ir/156011 تیم ملی فوتسال ایران آخرین تمرین خود را پیش از بازی با مراکش برگزار کرد.     به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تمرین ملی‌پوشان فوتسال عصر دیروز (چهارشنبه) در سالن بلو شهر مدجین انجام شد.     این تمرین که قرار بود از ساعت 18:30 به وقت محلی آغاز شود، به علت برنامه‌ریزی ضعیف فیفا با نیم ساعت تأخیر آغاز شد. ملی‌پوشان ایران با حضور در سالن متوجه شدند لیگ والیبال نشسته کلمبیا در همان س..

آخرین تمرین فوتسالی‌ها همزمان با والیبال نشسته کلمبیایی‌ها + عکس http://1vz.ir/156011 تیم ملی فوتسال ایران آخرین تمرین خود را پیش از بازی با مراکش برگزار کرد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تمرین ملی‌پوشان فوتسال عصر دیروز (چهارشنبه) در سالن بلو شهر مدجین انجام شد. این تمرین که قرار بود از ساعت 18:30 به وقت محلی آغاز شود، به علت برنامه‌ریزی ضعیف فیفا با نیم ساعت تأخیر آغاز شد. ملی‌پوشان ایران با حضور در سالن متوجه شدند لیگ والیبال نشسته کلمبیا در همان س..

عملکرد نمایندگان کشورمان در سومین روز / قلعه‌ناصری مرد نقره‌ای ایران http://1vz.ir/154023 یک مدال نقره دستاورد ورزشکاران ایران در روز سوم     روز سوم پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک با رقابت نمایندگان کشورمان در رشته‌های پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، جودو، تیراندازی، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و وزنه‌برداری و کسب یک مدال نقره برای کاروان ایران ادامه یافت.     مسابقات پرتاب دیسک کلاس F56 روز شنبه در ورزشگاه المپیک شهر ریو آغاز شد که علی محمدیاری به عنوان نخستین نمای..

عملکرد نمایندگان کشورمان در سومین روز / قلعه‌ناصری مرد نقره‌ای ایران http://1vz.ir/154023 یک مدال نقره دستاورد ورزشکاران ایران در روز سوم روز سوم پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک با رقابت نمایندگان کشورمان در رشته‌های پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، جودو، تیراندازی، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و وزنه‌برداری و کسب یک مدال نقره برای کاروان ایران ادامه یافت. مسابقات پرتاب دیسک کلاس F56 روز شنبه در ورزشگاه المپیک شهر ریو آغاز شد که علی محمدیاری به عنوان نخستین نمای..

ثبت نخستین برد والیبالیست های فرانسه در برزیل http://1vz.ir/138063 تیم ملی والیبال فرانسه در دومین مسابقه خود در بازی های المپیک به نخستین برد خود دست یافت.           به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم های فرانسه و مکزیک در دومین دیدار دومین روز مسابقات والیبال مردان بازی های المپیک به مصاف یکدیگر رفتند.  ملی پوشان فرانسه در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 12 و 25 بر 22 برابر مکزیک به پیروزی رسیدند تا نخستین برد خود را در بازی های المپیک ..

ثبت نخستین برد والیبالیست های فرانسه در برزیل http://1vz.ir/138063 تیم ملی والیبال فرانسه در دومین مسابقه خود در بازی های المپیک به نخستین برد خود دست یافت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم های فرانسه و مکزیک در دومین دیدار دومین روز مسابقات والیبال مردان بازی های المپیک به مصاف یکدیگر رفتند. ملی پوشان فرانسه در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 12 و 25 بر 22 برابر مکزیک به پیروزی رسیدند تا نخستین برد خود را در بازی های المپیک ..

Silver medallists Italy pose on the podium after the men's Gold Medal volleyball match at the Maracanazinho stadium in Rio de Janeiro on August 21, 2016, at the Rio 2016 Olympic Games. / AFP / Johannes EISELE

Silver medallists Italy pose on the podium after the men's Gold Medal volleyball match at the Maracanazinho stadium in Rio de Janeiro on August at the Rio 2016 Olympic Games.

Volleyball, Biography, Athlete, Biographies, Volleyball Sayings

Pinterest
Search