Explore these ideas and much more!

با یک حریف جنگنده بازی داریم/ شکست برزیل وظیفه ما را سنگین کرد http://1vz.ir/159641 سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به دیدار تیمش در مرحله یک هشتم نهایی جام‌جهانی برابر پاراگوئه گفت: با یک حریف محکم و جنگنده بازی داریم اما هدفمان صعود به جمع چهار تیم است.   محمد ناظم الشریعه در پاسخ به این سوال که آیا درک کردید که چه کار بزرگی با شکست برزیل انجام داده اید؟ گفت: ما کار بزرگی انجام داده ایم. ما تیم بزرگی هستیم و برای اینکه در جمع صدرنشین های جام جهانی باشیم باید این کار بز..

با یک حریف جنگنده بازی داریم/ شکست برزیل وظیفه ما را سنگین کرد http://1vz.ir/159641 سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به دیدار تیمش در مرحله یک هشتم نهایی جام‌جهانی برابر پاراگوئه گفت: با یک حریف محکم و جنگنده بازی داریم اما هدفمان صعود به جمع چهار تیم است. محمد ناظم الشریعه در پاسخ به این سوال که آیا درک کردید که چه کار بزرگی با شکست برزیل انجام داده اید؟ گفت: ما کار بزرگی انجام داده ایم. ما تیم بزرگی هستیم و برای اینکه در جمع صدرنشین های جام جهانی باشیم باید این کار بز..

جام جهانی فوتسال؛ قزاقستان ۱۰ - ۰ جزایر سلیمان http://1vz.ir/157985 #1varzesh #جام_جهانی_فوتسال #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

جام جهانی فوتسال؛ قزاقستان ۱۰ - ۰ جزایر سلیمان http://1vz.ir/157985 #1varzesh #جام_جهانی_فوتسال #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

سایت فیفا: ایران برای اولین بار از سال ۱۹۹۲ به نیمه نهایی رسید http://1vz.ir/160049 سایت فیفا در گزارشی به تمجید از عملکرد تیم ملی فوتسال ایران در رقابتهای جام جهانی پرداخت.         تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ در لحظات پایانی وقتهای اضافه تیم پاراگوئه را شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی این رقابتها صعود کند.     عملکرد خیره کننده بازیکنان تیم ملی فوتسال علاوه بر تمجید تمام کارشناسان، تمجید سایت فیفا را در پی داش..

سایت فیفا: ایران برای اولین بار از سال ۱۹۹۲ به نیمه نهایی رسید http://1vz.ir/160049 سایت فیفا در گزارشی به تمجید از عملکرد تیم ملی فوتسال ایران در رقابتهای جام جهانی پرداخت. تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ در لحظات پایانی وقتهای اضافه تیم پاراگوئه را شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی این رقابتها صعود کند. عملکرد خیره کننده بازیکنان تیم ملی فوتسال علاوه بر تمجید تمام کارشناسان، تمجید سایت فیفا را در پی داش..

جام جهانی فوتسال؛ مصر ۱ - ۶ روسیه http://1vz.ir/155563 #1varzesh #جام_جهانی_فوتسال #تیم_ملی_فوتسال_مصر #تیم_ملی_فوتسال_روسیه #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

جام جهانی فوتسال؛ مصر ۱ - ۶ روسیه http://1vz.ir/155563 #1varzesh #جام_جهانی_فوتسال #تیم_ملی_فوتسال_مصر #تیم_ملی_فوتسال_روسیه #۱ورزش #فوتسال_1ورزش

شایسته‌ها به کمترین حق‌شان رسیدند / سومی جهان با دو دست لباس! http://1vz.ir/162657 تیم ملی فوتسال ایران برابر پرتغال به برتری رسید و سوم جهان شد   دیدار رده‌بندی رقابت‌های فوتسال جام جهانی شامگاه امروز شنبه بین تیم‌های ایران و پرتغال به میزبانی کلمبیا برگزار شد که این دیدار در پایان وقت معمولی به تساوی 2 بر 2 به پایان رسید و دو تیم مستقیم ضربات پنالتی را در دستور کار قرار دادند.  تیم ملی فوتسال ایران در شرایطی گام در این دیدار گذاشت که محمد کشاورز کاپیتان خود را به خاطر مصد..

شایسته‌ها به کمترین حق‌شان رسیدند / سومی جهان با دو دست لباس! http://1vz.ir/162657 تیم ملی فوتسال ایران برابر پرتغال به برتری رسید و سوم جهان شد دیدار رده‌بندی رقابت‌های فوتسال جام جهانی شامگاه امروز شنبه بین تیم‌های ایران و پرتغال به میزبانی کلمبیا برگزار شد که این دیدار در پایان وقت معمولی به تساوی 2 بر 2 به پایان رسید و دو تیم مستقیم ضربات پنالتی را در دستور کار قرار دادند. تیم ملی فوتسال ایران در شرایطی گام در این دیدار گذاشت که محمد کشاورز کاپیتان خود را به خاطر مصد..

کشاورز: حرف‌های زیادی برای گفتن داریم/ شکست مقابل اسپانیا را فراموش کرده‌ایم http://1vz.ir/155645 کاپیتان تیم ملی فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال ایران قهرمان آسیاست و در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد.     به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد کشاورز در گفت‌وگو با تلویزیون ملی مراکش در پاسخ به این سؤال که بعد از باخت به اسپانیا سطح تیم ایران را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: تیم خوبی داریم. ما قهرمان آسیا هستیم و در جهان حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.  وی که با تلویزیون ملی ..

کشاورز: حرف‌های زیادی برای گفتن داریم/ شکست مقابل اسپانیا را فراموش کرده‌ایم http://1vz.ir/155645 کاپیتان تیم ملی فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال ایران قهرمان آسیاست و در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد. به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد کشاورز در گفت‌وگو با تلویزیون ملی مراکش در پاسخ به این سؤال که بعد از باخت به اسپانیا سطح تیم ایران را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: تیم خوبی داریم. ما قهرمان آسیا هستیم و در جهان حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. وی که با تلویزیون ملی ..

پیام تبریک تیم ملی فوتبال برای فوتسالی‌ها http://1vz.ir/162721 اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان کسب مقام سومی در جام جهانی را به فوتسالیست‌های ایران تبریک گفتند.     به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اعضای تیم ملی فوتبال ایران موفقیت تیم ملی فوتسال در جام جهانی 2016 کلمبیا و کسب مقام سومی این رقابت‌ها را تبریک گفتند.  در پیام تبریک اعضای تیم ملی فوتبال ایران آمده است: «کسب عنوان ارزشمند سومی در جام جهانی فوتسال محقق نشد، جز با تلاش خستگی‌ناپذیر کادر فنی و بازیکنان این تیم. ک..

پیام تبریک تیم ملی فوتبال برای فوتسالی‌ها http://1vz.ir/162721 اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان کسب مقام سومی در جام جهانی را به فوتسالیست‌های ایران تبریک گفتند. به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اعضای تیم ملی فوتبال ایران موفقیت تیم ملی فوتسال در جام جهانی 2016 کلمبیا و کسب مقام سومی این رقابت‌ها را تبریک گفتند. در پیام تبریک اعضای تیم ملی فوتبال ایران آمده است: «کسب عنوان ارزشمند سومی در جام جهانی فوتسال محقق نشد، جز با تلاش خستگی‌ناپذیر کادر فنی و بازیکنان این تیم. ک..

ناظم‌الشریعه: تیم بزرگی هستیم و باید به اندازه بزرگی‌مان به ما توجه کنند/ ریکاروی فنی با من، درباره ریکاوری غیرفنی باید تصمیم بگیرند http://1vz.ir/159139 سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: ما تیم بزرگ و در رده پنجم دنیا هستیم و باید به اندازه رتبه ما در جهان توجه هم وجود داشته باشد.     تیم ملی فوتسال کشورمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتسال موفق شد پس از تساوی 4-4 مقابل برزیل در ضربات پنالتی با نتیجه 3 بر 2 ( و در مجموع 7 بر 6) قهرمان 5 دوره جهان را شکست دهد و از دو ر..

ناظم‌الشریعه: تیم بزرگی هستیم و باید به اندازه بزرگی‌مان به ما توجه کنند/ ریکاروی فنی با من، درباره ریکاوری غیرفنی باید تصمیم بگیرند http://1vz.ir/159139 سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: ما تیم بزرگ و در رده پنجم دنیا هستیم و باید به اندازه رتبه ما در جهان توجه هم وجود داشته باشد. تیم ملی فوتسال کشورمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتسال موفق شد پس از تساوی 4-4 مقابل برزیل در ضربات پنالتی با نتیجه 3 بر 2 ( و در مجموع 7 بر 6) قهرمان 5 دوره جهان را شکست دهد و از دو ر..

Blog Esportivo do Suíço: Nos pênaltis, Paraguai bate Colômbia e aguarda o vencedor de Brasil x Irã

Nos pênaltis, Paraguai bate Colômbia e aguarda o vencedor de Brasil x Irã

Blog Esportivo do Suíço: Nos pênaltis, Paraguai bate Colômbia e aguarda o vencedor de Brasil x Irã

روسیه حریف تیم ملی فوتسال ایران شد http://1vz.ir/160033 تیم ملی فوتسال ایران که به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت باید برای رسیدن به فینال به مصاف روسیه برود.         مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتسال جام جهانی به میزبانی کلمبیا بامداد امروز یکشنبه پیگیری شد که در دومین دیدار این مرحله تیم های ملی فوتسال اسپانیا و روسیه به مصاف هم رفتند.     در پایان این دیدار تیم ملی روسیه توانست با نتیجه شش بر دو تیم ملی فوتسال اسپانیا را شکست دهد.     به این ترتیب تیم ..

روسیه حریف تیم ملی فوتسال ایران شد http://1vz.ir/160033 تیم ملی فوتسال ایران که به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت باید برای رسیدن به فینال به مصاف روسیه برود. مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتسال جام جهانی به میزبانی کلمبیا بامداد امروز یکشنبه پیگیری شد که در دومین دیدار این مرحله تیم های ملی فوتسال اسپانیا و روسیه به مصاف هم رفتند. در پایان این دیدار تیم ملی روسیه توانست با نتیجه شش بر دو تیم ملی فوتسال اسپانیا را شکست دهد. به این ترتیب تیم ..

Pinterest
Search