Explore Dhe Natyrisht, Breakfast and more!

Explore related topics

Krepa me shirup cokollate dhe fruta! Eshtë bukur të fillosh ditën me diçka të ëmbël dhe sidomos në fundjavë. Po ndaj me ju këtë recetë që është sa e thjeshtë edhe shumë ushqyese dhe natyrisht e parapëlqyer nga fëmijët. Vetëm 20 minuta dhe mëngjesi është gati. Receta në blog

Krepa me shirup cokollate dhe fruta! Eshtë bukur të fillosh ditën me diçka të ëmbël dhe sidomos në fundjavë. Po ndaj me ju këtë recetë që është sa e thjeshtë edhe shumë ushqyese dhe natyrisht e parapëlqyer nga fëmijët. Vetëm 20 minuta dhe mëngjesi është gati. Receta në blog

SUPË ME BROKOLI DHE KARROTA Kjo supë është bërë traditë në shtëpinë tonë. Eshtë e shpejtë, e shijshme dhe natyrisht e shëndetshme!

SUPË ME BROKOLI DHE KARROTA Kjo supë është bërë traditë në shtëpinë tonë. Eshtë e shpejtë, e shijshme dhe natyrisht e shëndetshme!

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search