Explore Ice Ice Baby and more!

Bezlepkové jahodové nanuky okrem alergénu lepku neobsahujú ani alergény sóje, vajec, kukurice, arašidov a keďže som na ich výrobu použila kokosové mlieko pochutnajú si na nich aj ľudia trpiacimi laktózovou intoleranciou  Použité sezónne jahody môžete nahradiť akýmkoľvek Vami obľúbeným druhom ovocia.Bezlepkové jahodové nanuky sú vyrobené len z troch surovín, akými …

Bezlepkové jahodové nanuky okrem alergénu lepku neobsahujú ani alergény sóje, vajec, kukurice, arašidov a keďže som na ich výrobu použila kokosové mlieko pochutnajú si na nich aj ľudia trpiacimi laktózovou intoleranciou Použité sezónne jahody môžete nahradiť akýmkoľvek Vami obľúbeným druhom ovocia.Bezlepkové jahodové nanuky sú vyrobené len z troch surovín, akými …

Jogurtová jahodová zmrzlina

Jogurtová jahodová zmrzlina

Recept, podle kterého se vám Jogurtová zmrzlina zaručeně povede, najdete na Labužník.cz. Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.

Recept, podle kterého se vám Jogurtová zmrzlina zaručeně povede, najdete na Labužník.cz. Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.

Domácí ovocné nanuky – COOP Club

People often think that eating healthy takes way too much planning and preparation. Either they hate grocery shopping every week or don’t feel as though they have the time to do so.

Názorný videorecept, jak si vyrobit domácí nanuky z ginu a toniku nebo bílého vína s kiwi.

VIDEO: Jak si vyrobit alkonanuky z ginu a toniku

S mraženým jogurtem mám bohaté zkušenosti už od dětství. Růžový jogurt Jovo (který mi chutnal trošku méně než jeho obdoba „Jovo koktejl“) jsem si častokrát se svolením mámy dávala na noc do mrazáku a pak jej naprosto kamenný škrábala lžičkou rovnou do pusy, až jsem měla totálně zmrzlý jazyk a ruce.

Šľahačkový nanuk s jogurtom a indiánskou čučoriedkou

Čokoládová zmrzlina

Čokoládová zmrzlina

Nanuky s bílou čokoládou a rybízem 2, Foto: All

Nanuky s bílou čokoládou a rybízem Foto: All

Pinterest
Search