Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Müge Anlı ile Tatlı Sert - Bize ulaşın teaser'ı (2012)

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve Türkiye'deki faali meçhul dosyaların ele alındığı rakipsiz program "Müge Anlı ile Tatlı Sert" için hazırladığım "Bize Ulaşın Teaser'ı. Bu projede kullandığım programlar; After Effects CS4, Photoshop CS4, Edius 5.

"Sweets" Çizgi Film Projesi (2013)

"Sweets", formatı İpek İlter'e ait olan kız çocuklarına yönelik bir çizgi film projesidir. Elle çizilmiş karakterlerin photoshop ile bilgisayar ortamına uygun grafik düzenlemesi, renklendirmesi, Jenerik ve logo tasarımı, Karakter animasyonları, Projenin montajı ve video işlemleri tarafımdan yapıldı. Ayrıca "Tutu" karakterinin seslendirmesi de bana aittir. Kullanılan Programlar; After Effects CS6, Photoshop CS6, Edius 6.

Parola Program Jeneriği (2014)

Parola; TRT Haber kanalında 2014 yılında yayınlanmaya başlayan bir kültür sanat programıdır. Jeneriği, sanatın önde gelen dallarını onu temsil eden siluetler ve sanat objelerinin çizimlerini birlikte kullanarak oluşturdum. Kullanılan Programlar; After Effects CS6, Photoshop CS6 ve Edius 6.

Go Yapım Animasyonu (2007)

Okan Bayülgen'e ait şirket için orjinal tasarım üzerinden ışıklı masada kare kare çizip hazırladığım, taratıp bilgisayar ortamında renk verdiğim Çizgi - Animasyon projesidir. Bu projede kullandığım programlar; After Effects 6, Photoshop 5,5.

Müge Anlı ile Tatlı Sert - Reklamdan dönüş teaser'ı (2012)

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve Türkiye'deki faali meçhul dosyaların ele alındığı rakipsiz program "Müge Anlı ile Tatlı Sert" için hazırladığım reklamdan dönüş teaser'ı. Bu projede kullandığım programlar; After Effects CS4, Photoshop CS4, Edius 5.

Ensonhaber.com Teaser (2014)

Ensonhaber.com için hazırladığım teaser. Bu projede kullandığım programlar; After Effects CS6, Photoshop CS6, Edius 6.

Müge Anlı - Giriş Teaser (2011)

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve Türkiye'deki faali meçhul dosyaların ele alındığı rakipsiz program "Müge Anlı ile Tatlı Sert" için hazırladığım bir çok çalışmadan birisi de bu teaser. Programın 3.sezonunda aylık prestij teaser olarak sürekli yayınlandı. Çalışma için kullandığım programlar; After Effects CS4, Photoshop CS4, Edius 5.

Hansel ile Gretel Çizgi Animasyon (2011)

"Uykudan Önce Masallar" konseptiyle hazırladığımız 2D çizgi animasyonda baş karakter olarak güzel kuzenlerim Berke ve Ilgın'ı çizdim. Bu projeyi hazırlarken ve seslendirirken çok eğlendik . Bu projede kullandığım programlar; After Effects CS4, Photoshop CS4, Edius 5.

Müge Anlı ile Tatlı Sert - Prestij Teaser (2011)

ATV ekranlarında ilgiyle izlenen program "Müge Anlı ile Tatlı Sert" için hazırladığım prestij tanıtım teaser'ı. Bu projede kullandığım programlar; After Effects CS4, Photoshop CS4, Edius 5.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Jenerik (2011)

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve Türkiye'deki faali meçhul dosyaların ele alındığı rakipsiz program "Müge Anlı ile Tatlı Sert" için hazırladığım Jenerik. Bu projede kullandığım programlar; After Effects CS4, Photoshop CS4, Edius 5.