Explore Friendship, Babys, and more!

Explore related topics

Güçlü olmak...

Aynen güclüyüm ve her şeye rağmen gülüyorum.

YAY  Yayların şanslı olduğu konu “Yapamam.” Dedikleri şeyleri yaparken bulmalarıdır kendilerini. Söylenip durdukları yakındıkları her şey gerçekleşir Yayların ve bu yüzden aslında bazen fazla yakınmacı olabilirler. İstedikleri şeyleri birden fazla söyleyince sanki bir büyü gerçekleşir ve oluver. Şans Yayların yanındadır ve hiç bırakacak gibi durmaz.

YAY Yayların şanslı olduğu konu “Yapamam.” Dedikleri şeyleri yaparken bulmalarıdır kendilerini. Söylenip durdukları yakındıkları her şey gerçekleşir Yayların ve bu yüzden aslında bazen fazla yakınmacı olabilirler. İstedikleri şeyleri birden fazla söyleyince sanki bir büyü gerçekleşir ve oluver. Şans Yayların yanındadır ve hiç bırakacak gibi durmaz.

advert pic 16

advertising using illustration work in fashion, advertising, women and advert

ASLAN  Aslanlar şans konusuna inanıp inanmamak arasında gidip gelirler. Hayatlarında iyi giden şeylerin onlar tarafından ortaya konulduğu iddia etseler de aslında büyük bir şans faktörü daima hayatlarında vardır. Çalıştıkları iş yerinden tutun da sevgilisine kadar, işlerin yolun gitmesinde zamanlanın yanında en çok şans etkendir.

ASLAN Aslanlar şans konusuna inanıp inanmamak arasında gidip gelirler. Hayatlarında iyi giden şeylerin onlar tarafından ortaya konulduğu iddia etseler de aslında büyük bir şans faktörü daima hayatlarında vardır. Çalıştıkları iş yerinden tutun da sevgilisine kadar, işlerin yolun gitmesinde zamanlanın yanında en çok şans etkendir.

Iyi insan olmak

türkçe sözler and osmanlı image on We Heart It

Allah, Bebe, Quote, Science, Education

"Ne kadar akıllı olursan ol... Yine de bir deliye danış... Çünkü; akıllılar beyinleriyle, deliler yürekleriyle düşünürler ve yürek beyinden daha az yanılır...

"Ne kadar akıllı olursan ol... Yine de bir deliye danış... Çünkü; akıllılar beyinleriyle, deliler yürekleriyle düşünürler ve yürek beyinden daha az yanılır...

77

Islam, Quotes, Muslim

Pinterest
Search