Explore these ideas and more!

CHP’yi komple size verelim, Avrupa Birliği’ne girmekten vazgeçelim!  Kayserili pazarlığı...

CHP’yi komple size verelim, Avrupa Birliği’ne girmekten vazgeçelim! Kayserili pazarlığı...

Kılıçdaroğlu: “Sayın Davutoğlu'nu savunmak da bize düştü. Davutoğlu'nu savunuyorsak...”  Senin haddin değil. İşine bak! İşine Bak!

Kılıçdaroğlu: “Sayın Davutoğlu'nu savunmak da bize düştü. Davutoğlu'nu savunuyorsak...” Senin haddin değil. İşine bak! İşine Bak!

Kılıçdaroğlu’ndan teröristlere abi şefkati: “Barikatları kuran arkadaşlar, kim yapıyorsa bilmiyoruz.”  Bana arkadaşını söyle...

Kılıçdaroğlu’ndan teröristlere abi şefkati: “Barikatları kuran arkadaşlar, kim yapıyorsa bilmiyoruz.” Bana arkadaşını söyle...

Emekliye iki maaş ikramiye vaad eden Kılıçdaroğlu’na “Nereden geliyor bu değirmenin suyu?” diye sorulunca maliyeci olduğunu, parayı bulacağını söylemiş.  Benim adım Kemal. :)

Emekliye iki maaş ikramiye vaad eden Kılıçdaroğlu’na “Nereden geliyor bu değirmenin suyu?” diye sorulunca maliyeci olduğunu, parayı bulacağını söylemiş. Benim adım Kemal. :)

Yahu onlar yapmazsa sen yap manavın, bakkalın 18 yaşındaki çocuğunu Milletvekili. Sanki CHP Milletvekilleri hep manav, bakkal çocuğu!

Yahu onlar yapmazsa sen yap manavın, bakkalın 18 yaşındaki çocuğunu Milletvekili. Sanki CHP Milletvekilleri hep manav, bakkal çocuğu!

Diline hakim olamayan şeytan!  #AhlaksızAdamKK

Diline hakim olamayan şeytan! #AhlaksızAdamKK

Kemal Kılıçdaroğlu’nu alın, tüm mültecileri geri alalım!  Kayserili pazarlığı...

Kemal Kılıçdaroğlu’nu alın, tüm mültecileri geri alalım! Kayserili pazarlığı...

Kemal Kılıçdaroğlu: "Kan dökmeden başkanlığı getiremezsiniz!"  Bu dil Kandil!

Kemal Kılıçdaroğlu: "Kan dökmeden başkanlığı getiremezsiniz!" Bu dil Kandil!

Küfürbaz Kılıçdaroğlu, kendilerini Nobel Barış Ödülü’nü hak edecek kadar cömert gören Kilis halkının, aklından bile geçirmediği cümleleri, sanki Kilis halkı söylüyormuş gibi göstererek mülteci düşmanlığı yapıyor!  Bu arkadaş namuslu bir adamsa, lafı gevelemeden “Suriyeli mültecileri istemiyoruz. Bırakın Esed katletsin.” desin!

Küfürbaz Kılıçdaroğlu, kendilerini Nobel Barış Ödülü’nü hak edecek kadar cömert gören Kilis halkının, aklından bile geçirmediği cümleleri, sanki Kilis halkı söylüyormuş gibi göstererek mülteci düşmanlığı yapıyor! Bu arkadaş namuslu bir adamsa, lafı gevelemeden “Suriyeli mültecileri istemiyoruz. Bırakın Esed katletsin.” desin!

Kılıçdaroğlu dokunulmazlıklar konusunda başta kendisi ve CHP’li Milletvekillerinin kabul etmeyeceği bir öneriyle yine ipe un serer: “Ben dahil, bütün dokunulmazlık dosyalarını getirin Meclis’e.”  Teröristime dokunma!

Kılıçdaroğlu dokunulmazlıklar konusunda başta kendisi ve CHP’li Milletvekillerinin kabul etmeyeceği bir öneriyle yine ipe un serer: “Ben dahil, bütün dokunulmazlık dosyalarını getirin Meclis’e.” Teröristime dokunma!

Pinterest
Search