Explore 1986 Star, 4 1986 and more!

Süper Yetenek izlemek için tıklayın : http://www.filmbilir.com/super-yetenek-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Süper Yetenek Rock Dog 2016 yapımı Çin animasyon filminde gitar çalmayı çok seven bir köpeğin hikayesi anlatılmaktadır. Bir köpeğin eline radyo düştükten sonra yaşanan gelişmeleri ele almaktadır. Yetenekli bir köpek olan Tibetan Mastiff radyo eline geçtikten sonra bir müzisyen olabilme umuduyla evi terk ederek hayalini gerçekleştirmek üze

Muhteşem Yedili Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/muhtesem-yedili-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Vizyon Tarihi: 2016 Ülke: ABD Vahşi Batıda yedi silahşör sanayici Bartholow Bogue'un sert yönetimi altındaki fakir bir köyü korumak için tutulur. Ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta Sam Chisolm, Josh Farraday, Goodnight Robicheaux, Jack Horne, Billy Rocks, Vasquez ve Red Harvest yer almaktadır.

Ben Ölmeden Önce - Before I Fall (2017) Altyazılı 720p izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/ben-olmeden-once-before-i-fall-2017-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Vizyon Tarihi: 2017 Ülke: ABDHer şeyi değiştirmek için bir günün olsaydı? Samantha Kingston her şeye sahipti; mükemmel arkadaşlar, mükemmel bir erkek arkadaş ve mükemmel gözüken bir gelecek ancak her şey bir anda değişiverdi. Bir gecenin ardından Sam olmayan bir geleceğe uyanır.

Ağ - Geu-mul (2017) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/ag-geu-mul-2017-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Süre: 114 Dk. Vizyon Tarihi: 2017 Ülke: Güney KoreFilm, Kuzey Koreli bir balıkçının içine düştüğü siyasal ve insani zorlukları merkezine alıyor. Teknesinin motoru bozulunca kendisini Güney Kore’de bulan balıkçı, casus sanılarak gözaltına alınır.

Sosis Partisi (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/sosis-partisi-2016-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Vizyon Tarihi: 2016 Ülke: Abd Bir sosisin kendi varlığı hakkındaki gerçekleri keşfetme hikayesi. Raftan düşen kahraman sosisimiz ve arkadaşlarının rafa geri dönüşlerini anlatan ABD yapımı Sosis Partisi adlı filmde, bir sosisin kendi yaşamını keşfetmesiyle ilgili eğlenceli bir macera anlatılmaktadır.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (2017) Altyazılı 720p izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/valerian-ve-bin-gezegen-imparatorlugu-2017-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Vizyon Tarihi: 2017 Ülke: Fransa Valerian adındaki bir zaman yolcusu ajanın ve yardımcısı Laureline'in maceralarını konu alacak. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Herkesin aklında ise tek bir soru var...

Darr @ the Mall (2014) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/darr-the-mall-2014-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Süre: 124 Dk. Vizyon Tarihi: 2014 Ülke: Hindistan Asya'da yeni açılan bir alışveriş merkezinde işe başlayan güvenlik görevlisi doğaüstü bir gücün farkına varır.Ve bunla tek başına bir mücadeleye girer. Darr @ the Mall filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Herkesin aklında ise tek bir soru var...

Nehir Satan Adam - Seondal: The Man Who Sells the River (2016) Altyazılı 720p izlemek için tıka: http://www.filmbilir.com/nehir-satan-adam-seondal-the-man-who-sells-the-river-2016-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Süre: 121 Dk. Vizyon Tarihi: 2016 Ülke: Güney Kore Film, Joseon Hanedanlığının son dönemlerinde yakışıklı olduğu kadar gözüpek dahi bir dolandırıcı olan Kim Seondal’ın (Yoo Seung-Ho) etrafında dönmektedir.

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search