Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Prp, Paths and more!

Maymunlar Cehennemi 7 Başlangıç (2011) Türkçe Dublaj izle

Kidnap (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/kidnap-2016-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Vizyon Tarihi: 2016 Ülke: Abd Kidnap oğlu kaçırılan bir annenin hikayesini anlatıyor. Annesiyle parka yaptığı yolculuk için çok heyecanlı olan Frankie parkta oynamaya başlar. Sık sık annesiyle iletişim kuran çocuk bir anda ortadan kaybolunca annesi için gerilimli dakikalar başlayacaktır. Genç kadın oğlunu bulmak için her şeyi yapmaya kararlıdır...

Sugar Mountain (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/sugar-mountain-2016-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Süre: 106 Dk. Vizyon Tarihi: 2016 Ülke: ABD Talihsiz iki kardeş satacakları bir yaşam hikayeleri olsun diye Alaska vahşi doğasında kaybolmuş gibi yaparlar, ancak bu oyunları gerçeğe dönüşür. Sugar Mountain filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Herkesin aklında ise tek bir soru var... Sugar Mountain ne zaman çıkar?

Kümes Yerli Filmini HD İzlemek için tıklayın : http://www.filmbilir.com/kumes-yerli-filmini-izle.html Saniye, kocası Süleyman, çocukları Hikmet, Yılmaz, Mehmet ve Asiye ile bir arada 1950’lerde dağ ovasında meydana getirilmiş birkaç nüfuslu bir köyde hayatını sürdürmektedir.

Müttefik 2016 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/muttefik-2016-turkce-dublaj-ve-altyazili-720p-izle.html Vizyon Tarihi: 2016 Ülke: ABD İkinci Dünya Savaşı sırasında kendi ülkeleri hesabına tetikçilik yapan Amerikalı Max Vatan (Brad Pitt) ile Fransız Marianne Beausejour'un (Marion Cotillard) 1942'deki bir görevleri sırasında yolları kesişir. İkisi de Casablanca'daki Nazi Alman elçiyi öldürmek üzere görevlendirilmiştir.

Kabr-I Cin: Mühür Tek parça ve Full HD izlemek için tıklayın :http://www.filmbilir.com/kabr-i-cin-muhur-tek-parca-hd-izle.html Asırlar önce iyi bir Cin tarafınca Kuran-ı Kerim'den esinlenerek yazıya alınan eserin, her yüz yılda bir koruyucuları ortaya çıkmaktadır.

Değiştir Bakalım (2016) Yerli Filmi izlemek için tıkla: http://www.filmbilir.com/degistir-bakalim-2016-yerli-filmi-full-720p-izle.html Süre: 103 Dk. Vizyon Tarihi: 2016 Ülke: Türkiye Kasabada yaşayan kadınlar ve erkeklerin yer değiştirmesiyle başlayan olaylar, bir komedinin başlangıcı olur. Artık kadınlar evin reisi, erkekler yuvayı kuran birer dişi kuştur. Askere bile kadınlar gitmektedir. Hatta mafyalar bile artık kadındır.