Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Hírek Az, Az Ftc and more!

Siófok-FTC 24-26 - Nagyot küzdve nyerte meg a rangadót Siófokon női kézilabdacsapatunk.

FTC-DVSC 31-24 - Női kézilabda-csapatunk hét góllal múlta felül a Debrecen együttesét az elődöntő első felvonásában. #handball #kézilabda

Hatalmas megtiszteltetés - Elek Gábor a szövetség felkérésére a győri mesterrel, Ambros Martinnal irányítja négy meccsen a női kézilabda válogatottat.

Sima kezdés - Könnyedén, 39-20-ra győzött a magyar női válogatott az első világbajnoki mérkőzésén Tunézia ellen.

Budaörs-FTC 25-36 - Női csapatunk a papírformának megfelelően simán győzött Budaörsön az NB I 11. fordulójában.

Bravúros pontszerzés - Női csapatunk az utolsó másodpercben szerzett góllal ért el döntetlent a Fleury otthonában.

Remek formában - Az izgalmas Bajnokok Ligája mérkőzések után, ismét hazai találkozók következnek a női kézilabda bajnokságban.

Zöld-fehér BL-rangadó - A Bajnokok Ligája negyeddöntőben a Győri Audi ETO KC-val mérkőzik meg női kézilabda-csapatunk.

Készen állunk - Női kézilabda-csapatunk megérkezett Nagybányára és már túl is van az első edzésen.

FTC-Vác 27-21 - Küzdelmes első félidő után a második játékrészben hengerelt női kézilabda-csapatunk a Vác ellen.