Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore 3166 Jpg, Starkl Co Nabízíme and more!

Plnokvětý ibišek 'Pink Chiffon' od šlechtitele z Anglie. S okázalými, jakoby nařasenými květy.

Ibišek syrský venkovní 'Lavender Chiffon'. Hibiscus syriacus 'Lavender Ciffon'.Z tohoto vzpřímeného keře září velké, plné květy. Ideální rostlina, která prozáří letní zahradu a terasu. Roste v každé dobré zahradní půdě.

Letní šeřík ´Pink Delight´. Buddleia davidi 'Pink Delight'. Obrovské růžové, až 40 cm dlouhé květy vábí motýly z širokého okolí. Pokud máte rádi růžovou a motýly, pak komule je to pravé. Od začátku léta, kdy vykvétá, až do podzimu nese nápadné květy, kolem kterých krouží motýli.

Mezi jeden z nejpůvabnějších druhů čemeřice patří plnokvětá čemeřice ´Double Dark Pink Spotted´. Vhodná je především pro vlhčí stanoviště v polostínu až na slunci. http://eshop.starkl.com/plnokveta-cemerice-1ks/

5 beautiful bushes to plant in the yard. good for privacy and very easy on the eye! such pretty colors! buddiea(pink),forsythia spectabilis(yellow), spirea arguta(white), ceanothus yankee point(blue), and weigelia(burgundy)

Goldflame Spirea, a low growing shrub of 2.5' with attractive red-orange leaves in spring, maturing to yellow with red tips and pink flowers in early summer. Foliage turns red in the fall. Looks great paired with evergreens and purple foliage shrubs.

Starkl

Brambořík – pouze 39,- Kč v Zahradním centru STARKL zahradník v Čáslavi. Brambořík se hodí pro pěknou a levnou dekoraci, kdy můžete rostliny barevně nakombinovat a vysadit do širší květináčové mísy. Potěší i jako dárek, třeba jen tak pro radost. Tip na pěstování: Substrát udržujeme stále mírně vlhký. Zaléváme do misky a přebytečnou vodu vylejeme, aby vrchní zálivka nezpůsobila hniloby. Dobré je také pravidelné přihnojování. Bramboříku se nedaří na slunečním úpalu a v příliš vysokých…

Květy které přitahují motýly. Komule ´Royal Red´ - Motýlí keř. Buddleia dav.

Voňavý zimolez ´Graham Thomas´