Explore Zero Waste and more!

Explore related topics

Eggo Tylor šedá

Eggo Tylor šedá

Eggo Mead světle hnědá

Eggo Mead světle hnědá

Eggo Malinowski béžová

Eggo Malinowski béžová

Eggo+Mead+modrá+Kabelka+je+vyrobena+z+ručně+barvené+usně.+K+nošení+přes+rameno+na+dvou+uchách+o+šířce+2+cm+a+délce+74+cm.+Rozměr+30+x+30+x+10+cm.+Vnitřní+prostor+je+nedělený. Materiál:+hovězí+hlazenice+o+síle+1,6+mm.+Barvě+produktu+odpovídá+hlavní+fotografie,+ostatní+jsou+ilustrativní.

Eggo+Mead+modrá+Kabelka+je+vyrobena+z+ručně+barvené+usně.+K+nošení+přes+rameno+na+dvou+uchách+o+šířce+2+cm+a+délce+74+cm.+Rozměr+30+x+30+x+10+cm.+Vnitřní+prostor+je+nedělený. Materiál:+hovězí+hlazenice+o+síle+1,6+mm.+Barvě+produktu+odpovídá+hlavní+fotografie,+ostatní+jsou+ilustrativní.

handmade-KERTAG®- STREET NATURE light  Kabela je pevná a  lehká. Bez podšívky -možno zvolit tvar ,velikost i barvu.vel.d.30cm v.38cm š.10cm.Kvalitní hovězí kůže síla 2mm.Praktická, prostorná kabela je vytvořena tak, aby unesla vysokou zátěž.Uvnitř kabelky jsou 1x menší kapsa. Autorská tvorba. Hezký den,přeje KERTAG A CO KUS TO ORIGINÁL!

handmade-KERTAG®- STREET NATURE light Kabela je pevná a lehká. Bez podšívky -možno zvolit tvar ,velikost i barvu.vel.d.30cm v.38cm š.10cm.Kvalitní hovězí kůže síla 2mm.Praktická, prostorná kabela je vytvořena tak, aby unesla vysokou zátěž.Uvnitř kabelky jsou 1x menší kapsa. Autorská tvorba. Hezký den,přeje KERTAG A CO KUS TO ORIGINÁL!

Batoh No.2 Cotton Light Gray

Batoh No.2 Cotton Light Gray

Kabelka \"Artofka No.17\"

Kabelka \"Artofka No.17\"

Černý měšťák

Černý měšťák

Ellis n.2 taupe

Ellis n.2 taupe

Pinterest
Search