Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Walmart Sweetfund, Paying Commissions and more!

Lise yıllarında dişinizi sıkın ve üniversiteyi mutlaka kazanmanız yönünde etrafınızdan birçok tavsiye gelmiştir. Aslında bir bakıma üniversite rahatlık katar buna katılıyorum. Ancak üniversite yılları çok önemlidir. Hayatınızın geri kalanını şekillendirmeniz açısında ve nasıl bir insan olacağınızı temel olarak bu yıllar belirler. Bu yıllarda ekonomik olarak kendinizi hayata hazır bir hale getirebilirsiniz.

Jak w prosty sposób wprowadzić w życie kilka nowych nawyków? (arkusz do pobrania) (Edyta Zając)

Burkulmalarda İlk Yardım Nasıl Yapılır? #burkulma #ilkyardim #yardim #nasilyapilir

Our Adventure Book - Handmade Journal - Coptic Stitch- Map Journal- National Geographic Map

Adventure Journal Handmade coptic stitch maps national geographic maps https://www.etsy.com/listing/207673311/handmade-bound-adventure-journal?ref=shop_home_active_1

small business tax infographic | Re-Pinned by your friends and partners at http://www.partnersss.com/

Small Businesses, Don't Overlook These Tax Write-Offs

small business tax infographic | Re-Pinned by your friends and partners at http://www.partnersss.com/

Toprak Renkler Nasıl Kombinlenmelidir? 2017 yılına girmemize çok az bir süre kaldı ve şimdiden moda dünyasında bu yılın en moda renkleri belirlendi diyebiliriz. Özellikle moda alanında ünlü markalar hazırladıkları birçok seride toprak renklerine yer vererek bu yılın renklerini belirlemede önemli bir payları olduğunu görebiliriz. Siyah ve kahverengi renklerinden sıkılanlar için yeni alacakları kıyafetlerde bu renklerden tercih edebileceklerini söyleyebiliriz.

Decorate Your House With Maps

It’s easy and inexpensive to turn an old map into an interesting décor piece. Plus, maps don’t need to be in perfect condition to be upcycled – older maps often look better! If you’ve lived in several cities, add a personal touch to your décor by highlighting those spots. Or, if you have fond memories of a trip to Paris, choose that map!

Adnroid işletim sistemli akıllı telefonlarınızda yavaşlama ve donma genel olarak yaşanan sıkıntıların başında geliyor. Uzun süreli kullanım ve cihazların sıfırlanmaması bu yaşanan sorunların başlıca kaynakları arasında yer alıyor. Android cihazları sıfırlamak yani bir başka değişle format atmak zorlu bir işlem olmamasına rağmen içerisinde barındırdığı sms, mms, sosyal medya arşivleri, rehber, resimler ve videolar derken bu kadar fazla olan bilgiyi koruyarak taşıması oldukça büyük bir sorun.