When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.
Różnorodność i bogactwo naturalne Cypru stanowiły piękną scenerię dla narodzin Afrodyty. Zgodnie z legendą, bogini miłości narodziła się z fal morskich u południowych wybrzeży, w pobliżu Pafos. Stąd do dziś Afrodytę, uznaje się za patronkę Cypru, a miejsce to za Wyspę Miłości. Dodatkowo Cypr uważany jest za jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Cyprus Wedding, Photo Sessions, Honeymoon, Wedding Day, Christian, Sunset, Photographer, Pi Day Wedding, Marriage Anniversary
Save

Cyprus Wedding

Różnorodność i bogactwo naturalne Cypru stanowiły piękną scenerię dla narodzin Afrodyty. Zgodnie z legendą, bogini miłości narodziła się z fal morskich u południowych wybrzeży, w pobliżu Pafos. Stąd do dziś Afrodytę, uznaje się za patronkę Cypru, a miejsce to za Wyspę Miłości. Dodatkowo Cypr uważany jest za jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie.

Comments