Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Site içi SEO araçları sayesinde nasıl bir yol çizeceğinizi ve nasıl bir strateji belirleyeceğini anlamış olacaksınız. Backlink aramasından tutun anahtar kelime analizine, mobil uyumluluktan URL yapılarına her türlü analiz yapan bu araç siteleri, SEO açısından sizlere büyük bir avantaj sağlayacak site içi SEO’da size etkin bir yol gösterecektir. Nedir bu 5 farklı analiz aracı gelin birlikte inceleyelim.

Ücretsiz Olarak Sunduğumuz "SEO Gelir Hesaplama" SEO Aracımız ile Hizmet Verdiğiniz Sektördeki Arama Sonuçları Arasında, Anahtar Kelimeniz ile Yer Aldığınız Sıralamaya Göre Elde Edeceğiniz Ortalama Ciroyu Tespit Edebilirsiniz. #seo #income http://www.stratejikseo.com/seo-gelir-hesaplama/

Ücretsiz Olarak Sunduğumuz Backlink Oluşturucu SEO Aracı ile Backlink Oluşturmanız İçin Anahtar Kelimeniz ile Uyumlu Siteleri Kolayca Bulabilirsiniz. Backlink Oluşturucu SEO Aracımız ile anahtar kelime uyumlu backlink kazanabileceğiniz forum sitelerini, blog yorum backlink kazanabileceğiniz siteleri, edu ve gov uzantılı yorum backlink alabileceğini siteleri ve firma rehberlerini rahatça bulabilir, backlink oluşturabilirsiniz.

Sitenizin Arama Motorları açısından değerlendirmelerini Site SEO Değerleri SEO Aracı ile inceleyebilirsiniz. Site SEO Değerleri aracımız ile Google Pagerank Sorgulama, Alexa Sorgulama, Google İndex Sorgulama, Yandex, Bing, Yahoo İndex Sorgulama, Google Backlink Sorgulama vb. SEO araçlarına ait sonuçlar elde edebileceğiniz gibi sitenize, sunucunuza ait SEO verilerini de inceleyebilirsiniz.

Google‬ ' da, tüm çabalarınıza rağmen üst sıralara taşınamıyor musunuz? ‪#‎Seo‬ analizi ile eksikliklerinizi öğrenin ! Ücretsiz olarak sunduğumuz SEO Analiz hizmetimizde onlarca kritere göre sitenizin SEO değerlerini inceleyebilirsiniz. Hedeflediğiniz konuma ulaşabilmek için yapılması gereken SEO çalışmalarını ve SEO’ya dair eksikliklerini Ücretsiz SEO Analizi ile tespit edebilirsiniz.

Link değerlerini dolaylı yoldan veya doğrudan etkileyen 10 faktörü Stratejik ‪‎SEO‬ Ekibi olarak sizler için derledik.. Anchor Text ( Çapa Metin ) Linklerin Sitenizle Uyumluluğu PageRank Değeri ‪‎Domain‬’in Önemi Link Konumu Kaynak Linklerinin Önemi Özgün İçerik Paylaşımı Karşı Tarafa Güven NoFollow ve Follow Sayfa Yaşı ve Link Yaşı Detaylı değerlendirmek için...

Ücretsiz Olarak Sunduğumuz Google Sıra Bulucu SEO Analiz Aracı ile Web Sitenizin Anahtar Kelimeniz ile Kaçıncı Sırada Yer Aldığını Sorgulatabilirsiniz. http://www.stratejikseo.com/google-sira-bulucu/

Seo Araçlarımızda yer alan 'Trend Kelimeler' bölümünü kullanarak, anahtar kelimenizin kullanıcılar tarafından aylık ve yıllık zaman dilimleri içerisinde ne kadar sıklıkla sorgulandığını ve anahtar kelimeye gösterilen ilgiyi Stratejik Seo farkıyla görüntüleyebilirsiniz.

Google Sıra Bulucu SEO Analiz aracımız ile Kelime Bazlı SEO Analizini gerçekleştirmenize olanak sağlıyoruz. Google Sıra Bulucu SEO Analiz aracı ile web sitenizin anahtar kelimeniz ile kaçıncı sırada yer aldığını sorgulatabilirsiniz. Google Sıra Bulucu SEO Analiz Aracımızda gerçekleştirdiğimiz sorgu kayıt işlemi sayesinde SEO Sıra Bulucuda sorguladığınız kelimeleri geçmişteki sıralamalarla kıyaslamanıza imkan sağlamaktadır.

SEO Gelir Hesaplama Analiz Aracı ile hizmet verdiğiniz sektörde arama sonuçları arasında anahtar kelimeniz ile yer aldığınız sıralamaya göre elde edeceğiniz ortalama ciroyu tespit edebilirsiniz. Anahtar kelimeniz ile Google Arama Motorunda ilk sırada yer aldığınızda müşteri – alışveriş oranınız ortalama %36.4 oranında artış sağlamaktadır. Bu orana anahtar kelimelerinizin yer aldığı sıralama sonucuna göre düşüş sağlamaktadır.